Doç.Dr Eralp BAŞER, Gazi Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra, Ankara Üniversitesi Tıp Fakultesi'nde tıp eğitimine başlamıştır. 2004 yılında eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde yapmış ve 2009 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. 2014 yılında ise Doçent ünvanı almıştır.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 2009-2010 yılları arası Dr. Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, 2011-2014 yılları arası Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, 2015-2016 yılları arası T.C. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapmış olan Doç.Dr Eralp BAŞER,mesleki çalışmalarına Liv Hospital Ulus Hastanesi'nde devam etmektedir.

Avrupa Jinekolojik Onkoloji Derneği,Türk Jinekolojik Onkoloji Derneği, Minimal İnvaziv Jinekolojik Onkoloji Derneği, Jinekolojik Endoskopi Derneği, Türk Alman Jinekoloji Derneği, Türk Jinekoloji ve Obstetri Derneği, Servikal Patolojiler ve Kolposkopi Derneği üyesidir.

İletişim Numarası 0 (850) 811 69 61
Randevu Al

Randevu Takvimi

 • Liv Hospital Ulus Hastanesi
  AdresAhmet Adnan Saygun Cad. Canan Sok. No: 5 Ulus, Beşiktaş İSTANBUL  Beşiktaş, İstanbul 
  İletişim Numarası0 (850) 811 69 61

Hakkında

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • BASKENT ÜNIVERSITESI (ANKARA)

Yabancı Diller

 • İngilizce

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 69 61

Son Cevapladığı Sorular

 • Acil lütfen rahim ameliyatı patoloi sonucu değerlendirmek

  Hocam annemin patoloji sonucunu sizin değerlendirmenizi rica ediyorum. raporda belirtilen tespitler nelerdir ve de patoloji sonucunda bir tedavi gereklimidir , radyoterapi veya kemoterapi lütfen yardımcı olur musunuz? ilgi ve alakanız için şimdiden çok teşekkür ederim, saygılarımla. tani: i- tah... devamı

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Eralp BAŞER

  Doç. Dr. Eralp BAŞER

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 69 61

  Merhabalar, gönderdiğiniz rapor gibi olan durumlarda genellikle ek tedavi uygulanmamaktadır. ancak yine de hastanın yaşı, tümörün rahim içerisine yayılımı ve yapılan operasyonun tipine bağlı olarak ek tedavi gündeme gelebilir. bir jinekolojik onkoloji uzmanina başvurmanızı ve bundan sonraki takipler... Cevabı gör

 • Sperm elime bulaştı

  Hocam merhaba, nişanlımı elimle boşalttım elimdeki spermleri hemen su dökerek temizledik 10 dakika sonra elimi sabunla 2-3 kez yıkadım kuruladım daha sonra vajinama dokundum. hamile kalma olasılığım varmı? bu olayı mayısın 30unda yaşadım 29.unda kahverengi akıntım başlamıştı daha sonra kahverengi ak... devamı

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Eralp BAŞER

  Doç. Dr. Eralp BAŞER

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 69 61

  Merhabalar aslı hanım, tarif ettiğiniz durumda gebelik riski çok azdır. ancak şüpheniz varsa idrarda veya kanda gebelik testi baktırabilirsiniz. geçmiş olsun.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hastalarının Yorumları (1)

Hasta Değerlendirmeleri

1 Yorum Ort. Puanı: 5
Deniz Büyükaltay
(5) 15.08.2016

eralp başer hocam ın hasta sı olmak benim için bir ayrıcalıktı.Adana için inanılmaz büyük bir şanstı kendisi.Duydum ki artık İstanbul da başarılarına devam edecekmiş. Okadar şanslılar ki anlatamam.Eralp bey adına sevindim ama Adana için bir kayıptır kendisi, bu anlamda inanılmaz üzgünüm.

1 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE

Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin
.