Doç. Dr.

Eralp BAŞER

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Rahim Kanseri, Jinekolojide Laparoskopik Cerrahi, Robotik Cerrahi, Laparoskopik over kisti ameliyatı, Genital kanser, Serviks biyopsisi(kolposkopi)... Tümü

İletişim Numarası 0 (850) 811 69 61
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

Özgeçmişi

Doç.Dr Eralp BAŞER, Gazi Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra, Ankara Üniversitesi Tıp Fakultesi'nde tıp eğitimine başlamıştır. 2004 yılında eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde yapmış ve 2009 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. 2014 yılında ise Doçent ünvanı almıştır.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 2009-2010 yılları arası Dr. Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, 2011-2014 yılları arası Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, 2015-2016 yılları arası T.C. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapmış olan Doç.Dr Eralp BAŞER,mesleki çalışmalarına Liv Hospital Ulus Hastanesi'nde devam etmektedir.

Avrupa Jinekolojik Onkoloji Derneği,Türk Jinekolojik Onkoloji Derneği, Minimal İnvaziv Jinekolojik Onkoloji Derneği, Jinekolojik Endoskopi Derneği, Türk Alman Jinekoloji Derneği, Türk Jinekoloji ve Obstetri Derneği, Servikal Patolojiler ve Kolposkopi Derneği üyesidir.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • BASKENT ÜNIVERSITESI (ANKARA)

Yabancı Diller

 • İngilizce

Uzmanlık Alanları

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 69 61

Son Cevapladığı Sorular

 • Konizasyon sonrası tekrar eden lsil

  Merhaba, 2013 yılında önce leep sonrasında konizasyon operasyonu geçirdim. düzenli olarak pap smear testlerimi yaptırdım. fakat son smear sonucum lsil geldiğinden tekrar kolposkopi yapıldı. kolposkopinin patoloji raporu resimdeki gibidir. tekrar ameliyat olmalıyım yorumlarınızı ve yol göstermeniz... devamı

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Eralp BAŞER

  Doç. Dr. Eralp BAŞER

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 69 61

  Merhabalar lsil sonrasında alınan biyopsi örnekleri de lsil ile uyumlu çıkmış. normal şartlar altında takip yeterli olmakla birlikte sizi takip eden doktorunuzun yorumu da önemli. geçmiş olsun.

 • Smear testi hpv ascus

  Merhaba 21 yasindayim erkek arkadasimda sigil ciktigini farkettikten sonra smear testi yaptirdim tani ascus cikti ve hpv kuskusu acisindan hpv testi onerilir yaziyodu doktorum fitil ve ilac vermisti smear alindiginda simdi gittigimdede vitamin kullanmami soyledi 2gun sonda tekrar gidicem erkek arkad... devamı

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Eralp BAŞER

  Doç. Dr. Eralp BAŞER

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 69 61

  Merhabalar, siğil yapan tip hpv'ler yüksek riskli grupta değildir. ancak mutlaka hpv-testi yaptırmanızı tavsiye ederim.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hastalarının Yorumları (1)

Hasta Değerlendirmeleri

1 Yorum Ort. Puanı: 5
(5) 15.08.2016

eralp başer hocam ın hasta sı olmak benim için bir ayrıcalıktı.Adana için inanılmaz büyük bir şanstı kendisi.Duydum ki artık İstanbul da başarılarına devam edecekmiş. Okadar şanslılar ki anlatamam.Eralp bey adına sevindim ama Adana için bir kayıptır kendisi, bu anlamda inanılmaz üzgünüm.

1 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE

Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin
.