Afyon Karahisar Epididimit

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku

Size önerdiğimiz diğer şehirler


Sayfa : 0/0 | Toplam 0 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Sağ testis ağrısı

  0 aylık evliyim. genellikle sağ testisimde olmakla birlikte testislerimde ağrı ve yanma ve cinsel isteksizlik şikayetim bulunmaktadır. gün boyunca aklım hayalarımda bulunmakta sanki sağ testis torbanın arka ucuna gitmektedir. bu şikayeti yıllardır çekmekteyim. skrotal renkli doppler sonucunda; sağ t...

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Prof. Dr. Rahmi ONUR

  Prof. Dr. Prof. Dr. Rahmi ONUR

  Muayene öneririm. bu bulguların anlamı olmayabilir. varikosel mevcut- zğrıya neden oluyorsa ameliyat gerekebilir ancak muayene edilmeden yorum yapmak doğru olmaz. geçmiş olsun.

 • Sağ testiste epididimit

  Merhaba doktor bey.ben 15 yaşındayım ve epididimit var sağ testisde daha önce doktora 3 kere gözüktüm ve 3 kere antibiyotik tedavisi uyguladım fakat okulum olduğu için en fazla 2 gün istirahat ediyorum ve bu ağrı her ay nedense tekrar ediyor 1 yıldır bu sorunu çekiyorum lütfen yardım edin.

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Tayfun OKTAR

  Doç. Dr. Tayfun OKTAR

  Merhaba eğer hekim değerlendirmesi ile tanı konan tekrarlayan epididmit atakları var ise bir ürolog tarafından detaylı değerlendirilmeniz gerekir.

 • Epididimis

  Hocam epididimis normal bir insanda muanede elle belli olurmu ve epididimde dolgunluk anormal bişeymi çünkü askeri okula giricem sağ ve sol epididimde dolgunluk var ama sadece solda kist var 2.6mm sizce doktor olumsuz raporu verirmi sol testis 3.5cm sağ 4 cm teşekkürler .

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Abidin Egemen İŞGÖREN

  Op. Dr. Abidin Egemen İŞGÖREN

  Kerim bey merhaba. epididim muayene ile hissedilir. her erkekte boşalma sıklığına bağlı olarak epididim kisti olabilir. bir sağlık problemine işaret etmez. ancak çok büyür ve ağrı yapar ise, kozmetik sorunlara neden olur ise cerrahi müdahale gerebilir. sizin durumunuzda muayene sonucunu olumsuz etk... Cevabı gör

 • Epididim uzunluğu ve genişliği

  Hacam ben bir şey sorucaktım epididim' in uzunluğunu ve genişliği öğrene bilirmiyim yardımcı olursanız çok sevinirim

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Yaşar ISSI

  Op. Dr. Yaşar ISSI

  Epididim uzunluğu her kişi de farklı olabilir. ayrıca bunun sağlık üzerine bir etkisi de yoktur.