Uzm. Dr. Elif Ebru GÜNER, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. Ardından Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde uzmanlık eğitimini tamamladı. İhtisas döneminde Avusturya Viyana Universitesi Dermatoloji Klinigi'nde yaklaşık 1 yıl boyunca çalıştı.

İhtisas sonrasında ilk olarak  Dokuz Eylül Üniversitesi'nde ardından 9 sene boyunca Universal Hospital Grup'ta ve sonra da kendi kurduğu dermatoloji kliniğinde dermatoloji uzmanı olarak görevine devam etti.

Uzm. Dr. Elif Ebru GÜNER , buradaki görevinden ayrılarak İstanbul‘da  Acıbadem Hastaneleri Grubu'nda Klinik Dermatoloji ve Kozmetik Dermatoloji alanlarında 2 sne boyunca çalıştı.

Şuanda İstanbul Nişantaşı'nda kendi kurduğu kliniğinde klinik dermatoloji,  kozmetik dermatoloj ve veneryal hastalıklar konusunda  görevine devam etmektedir.

Uzm. Dr. Elif Ebru GÜNER' in yayınlanmış çok sayıda makale, çalışma  ve bildirileri ayrıca  yerli ve yabancı dermatoloji dergilerinde, kongrelerde yayınlanmış cok sayıda çalışmasu bulunmaktadır.

İletişim Numarası0 (850) 811 27 10
Randevu Al

  Randevu Takvimi

  • Uzm. Dr. Elif Ebru GÜNER Muayenehanesi
   AdresAbdi İpekçi Cad. No: 59 K: 2 Kızılkaya Apt. (Midpoint Cafe Üzeri) Nişantaşı  Şişli, Turkey 
   İletişim Numarası0 (850) 811 27 10

  Son Cevapladığı Sorular

  • Ciltte kuruluk

   Slm iyi çalışmalar ebru hanım doktorun önerisi üzerine minoxsil forte %5 deri sreyi kullanıyorum çildimde kuruma yapıyor geçici bir sorunmu kullanmaya devam etmelimiyim şimddiden teşekkür eder çalışma hayatınızda başarılar dilerimm

   Doktor Cevabı:
   Uzm. Dr. Elif Ebru GÜNER

   Uzm. Dr. Elif Ebru GÜNER

   Gecici bir sorun kullanin lutfne

  • Deri yağlanması

   Mehraba sayin doktor,. 20 yasindayim ve iki yil once 50 kiloydum ve simdi 55e kalktim.,yaglanma yalnız bacaq ve basenlerimde olustu ve spor ve diyetle kecmiyor,.2ci derece selult olustu,,radiofrekans ve ya mezoterapi ye girmek istiyorum., sorum boyle sayin doktor ,.radiofrekas ve ya mezoterapinin... devamı

   Doktor Cevabı:
   Uzm. Dr. Elif Ebru GÜNER

   Uzm. Dr. Elif Ebru GÜNER

   Sn hasta ; selulit tedavisinde kullanilan bircok yontem var alidya ve aqualix uygulamasi yapilabilir size rf den onde cryolipoliz ve awt uygulamasi yapmamiz gerekir sonrasinda rf uygundur

  ?

  Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

  Soru sorma kapalıdır.

  Hastalarının Yorumları (1)

  Hasta Değerlendirmeleri

  1 Yorum Ort. Puanı: 5
  DUYGU KAR
  (5) 11.01.2016

  Sayın Elif hanım sizi tanıdığım için kendimi şanslı ve mutlu hissediyorum son derece ilgili ve güler yüzlüsünüz umarım başlamış olduğunuz tedavide olumlu sonuçlarla beni mutlu edeceginize inanıyorum bu arada sizinle çalışan arkadaşlara da ilgilerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi gönderiyorum iyiki varsınız ........

  1 görüş bulundu.

  Hakkında yorum yazın

  Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

  YORUM EKLE

  Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin
  .