Op. Dr. Elad AZİZLİ, tıp eğitimini 2007 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz kliniğinde yapmış ve 2013 yılında Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

2013 yılında Viyana’da yapılan Avrupa Kulak Burun Boğaz Yeterlilik Sınavı'nda başarılı olarak Fellow of the European Board of Otolaryngology, Head and Neck Surgery unvanına layık görülen Op. Dr. Elad AZİZLİ, aynı yıl İzmir'de gerçekleşen Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi yeterlilik sınavını da geçerek yeterlilik belgesini almaya hak kazanmıştır. 2010-2013 yılları arasında ise İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ses Hastalıkları Merkezi Sorumlu Hekimi olarak ses bozukluğu olan çok sayıda hastanın ameliyatını gerçekleştirmiş olup burun ve ses estetiği üzerine pek çok ulusal ve uluslararası toplantıya katılmış ve bu konular üzerine bilimsel çalışmalar yapmıştır.

Mesleki çalışmalarına Medient Kulak Burun Boğaz Merkezi'nde devam etmekte olan Op. Dr. Elad AZİZLİ, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

İletişim Numarası0 (850) 811 62 81
Randevu Al

  Randevu Takvimi

  • Özel MediEnt KBB Tıp Merkezi
   AdresSahrayı Cedid Mah. Halk Sok. No: 50  Kadıköy, Turkey 
   İletişim Numarası0 (850) 811 62 81

  Son Cevapladığı Sorular

  • Şakaklarda şişlik

   Hocam merhaba eşimin bir rahatsızlığı var yemek yedikten sonra şakaklarında şişlik boğaz'da ve kulak arkasında ağrı oluşuyor doktora gitmek istiyoruz ama hangi bölüme başvurmamız gerekli sebebi ne olabilir?yardımcı olursanız çok sevinirim.

   Doktor Cevabı:
   Op. Dr. Elad AZİZLİ

   Op. Dr. Elad AZİZLİ

   Merhabalar, kbb uzmanına muayene olmanızda fayda var.

  • Boğaz enfeksiyonu

   Merhaba hocam ,oğlum 2 buçuk yaşında 6aylık olduğundan buyana bademcik sorunu yaşıyoruz .bademciklerinde iltihaplanma ve bununla birlikte yüksek ateş ,halsizlik, yemekten kesilme, ağızı açık uyuma, horlama ağız kokusu var.her hastalandığında tedavi edildi fakat bunlar geçici tedaviler. bu zamana kad... devamı

   Doktor Cevabı:
   Op. Dr. Elad AZİZLİ

   Op. Dr. Elad AZİZLİ

   Merhabalar, geniz eti bademcik ameliyatının yaş sınırı yoktur. çocuğa sıkıntı yaratıyorsa ameliyat edilmesinde fayda var.

  ?

  Soru sorun

  Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

  SORU SOR

  Hakkında Yorum Yapın

  Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin
  .