x
Etiketler \ Y \

yüze dolgu yaptırmak

Op. Dr. Nejdet ŞİŞMAN 
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
Dt. Onur ÖZTÜRK 
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
Op. Dr. Oygar AYTEKİN 
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
Op. Dr. Naci ÇELİK 
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
Sayfa: 1 / Toplam 9673 kayıt bulundu.
Dolgu

Dolgu

Uzm. Dr. Ali TELBİSOĞLU

Cildiniz güzelliğinizin aynasıdır. Çevrenin ve güneşin travmatik etkilerinden en çabuk cildiniz etkilenir. Bu süreç cildinizin elastikiyetini kaybetmesi, kollajen liflerin... Devamı »

Botox yaptırmaktan korkmayın !

Botox yaptırmaktan korkmayın !

Uzm. Dr. Güneş ERTÜRK

Yüz cildimiz genetik, güneş ışınları, sigara, yerçekimi, yüz kaslarının kullanım şekli, uyurken yatma pozisyonuna göre yıllar içinde olumsuz değişiklikler gösterir. Alında, kaş arasında, göz çevresinde,... Devamı »

Son trend öğle tatilinde bleaching yaptırmak

Son trend öğle tatilinde bleaching yaptırmak

Dt. Onur ÖZTÜRK

Dünyanın en güzel kadını, en yakışıklı erkeği bile olsanız, lekeli ve sararmış dişlerle güldüğünüzde tüm cazibeniz söner. Oysa, gülümseme; karşıdaki kişi üzerinde bırakılan ilk etkidir... Harika bir gülüşe... Devamı »

Dolgu - restylane

Dolgu - restylane

Op. Dr. İlker MANAVBAŞI

Restylane, hayvansal hammadde içermeyen insan cildi tarafından üretilen bir çeşit şeker molekülüdür. Kendi hacminin 100 katı kadar su tutabilme özelliği taşır. Estetik cerrahideki kullanımı da bu özelliğinden... Devamı »

Porselen dolgular

Porselen dolgular

Uzm. Dt. Burcu ŞAHİN

PORSELEN DOLGULAR Çürük, kırık nedeniyle madde kaybına uğramış dişleri restore etmek için hazırlanan diş renginde porselen dolgulara ‘’inley-onley restorasyonları’’ denir. İnley... Devamı »

Dolgu tedavisi,

Dolgu tedavisi,

Dr. Dt. Sibel Öznur ÖRSAL

İlerleyen diş çürüğünüz nedeniyle belki de çok kısa bir süre kaybedeceğiniz dişiniz, çürüğün temizlenip dolgu yapılmasıyla size hizmet vermeye devam edecektir. Erken teşhis nedeniyle şayet, çürük çok derin... Devamı »

Dolgu uygulamaları!

Dolgu uygulamaları!

Uzm. Dr. Nahide GÜLTEKİN ÇEM

Dolgu maddeleri;vücuttan elde edilenler (yağ enjeksiyonu, doku kokteyli) veyabancı maddeler olmak üzere genel olarak ikiye ayrılabilir. Yabancı maddeler içinde çok çeşitli ürünler mevcut olmakla birlikte... Devamı »

Dolgu uygulaması

Dolgu uygulaması

Op. Dr. İlker MANAVBAŞI

Yaş aldıkça, vücuttaki bazı maddelerde azalma olması kaçınılmazdır. Özellikle ciltteki destek madde eksikliği, kendini, kırışıklıklar, çökmeler ve sarkmalar şeklinde gösterir. Bu gibi deformasyonların... Devamı »

Dolgu & lipoinjection

Dolgu & lipoinjection

Prof. Dr. Arman ÇAĞDAŞ

Son yıllarda yüz ve vücuttaki düzensizlik ve bozuklukların düzeltilmesinde dolgu maddeleri sıklıkla kullanılmaktadır. Bu dolgu maddelerinden sadece hyoluronic asit ihtiva eden dolgu maddeleri vücutta reaksiyon... Devamı »

Dolgu enjeksiyonu

Dolgu enjeksiyonu

Uzm. Dr. Dilek ÜSTÜNSOY

Kaçınılmaz bir süreç olan yaşlanma, zaman içerisinde fiziksel ve çevresel faktörlere maruziyet (güneş ışınları, sigara, beslenme şekli, stres) sonucu her organ gibi cildimiz de bir çöküş, yıpranma, gençliğini,... Devamı »

Dolgu uygulamaları,

Dolgu uygulamaları,

Dr. Mustafa KARATAŞ

Medikal estetik alanında en çok başvurulan temlerden birisi de Hyalüronik asit dolgular uygulamalarıdır. Yüzdeki ince çizgilerin giderilmesi veya yüze hacim kazandırmak için yıllardır kullanılan estetik... Devamı »

Estetik dolgular,

Estetik dolgular,

Dt. Güliz KARACAOĞLU

Kompozit dolgular kimlere uygulanabilir? Ağız hijyeninin iyi olduğu hastalara Diş eti problemleri yoksa Dolgunun sınırları kişinin kapanışını ve konuşmasını etkilemeyecekse Dişlerdeki madde... Devamı »

Dolgu maddeleri!

Dolgu maddeleri!

Op. Dr. Tuğrul KİHTİR

Genellikle yüzde yerleşen kırışıklıkların, dudaklar, yüz, ve el üst yüzündeki dolgunluk azalmalarının, kollajen, hylaform ve restylane gibi önceden hazırlanmış ya da hastanın... Devamı »

Dolgu tedavileri

Dolgu tedavileri

Dr. Ayşegül GİRGİN

Dolgu maddesi olarak kullanılan madde Hyaluronik asittir. İnsan vücudunda , bağ dokusunda bol miktarda bulunan bu madde şeker ve bir cins bakteriden laboratuvar ortamında üretilip saflaştırılarak hazırlanır.... Devamı »

Dermal dolgu

Dermal dolgu

Uzm. Dr. Dt. Caner YILMAZ

Enjektabl dolgu maddeleri derideki yüzeysel defektlerin kolay ve cerrahi olmayan yöntemlerle düzeltilmesi için imkan sağlar. Düz dermal depresyonları, yaşlanma ile oluşan kırışıklıkları, defektleri ve... Devamı »

Dermal dolgu!

Dermal dolgu!

Dr. Servet KARAYÜN

Dolgu Nedir? İnsanlık Tarihi kadar eski "Uzun ince bir yoldur" Yüzümüzde oluşan deformitelere, kırışıklıklara ve sarkmalara çözümler aramak. Derimiz vücudumuzun en büyük organıdır. Dışarıdan gelebilecek... Devamı »

Dolgu maddeleri!,

Dolgu maddeleri!,

Uzm. Dr. Mukaddes ÖZCAN

Genç ve güzel olma hayalini gerçekleştirmek üzere üretilen dolgu maddeleriyle yapılan kırışıklık tedavisi, son derece başarılı yöntemlerden biridir. Yaklaşık 20 yıldır milyonlarca kişiye uygulanmış olan... Devamı »

Dolgu diş

Dolgu diş

Prof. Dr. Dt. Ömer KUTAY

Dolgu Nedir? Dolgu, çürük dişin sağlıklı işlevini (fonksiyonunu) ve görünümünü geri kazandırmanın bir yoludur. Hekiminiz ilk önce çürümüş dokuyu temizler ve daha sonra yerindeki... Devamı »

Amalgam dolgular

Amalgam dolgular

Uzm. Dr. Şenay YÜKSEL

Amalgam Dolgu Gümüş ağırlıklı metal alaşım olduğu için “Gümüş Dolgu” olarak da isimlendirilir. % 70 gümüş (Ag), % 20 kalay (SN), az miktarda Bakır % 10 (Cu) ve < %1 Çinko (Zn)den oluşan toz özel bir... Devamı »

Dolgu malzemeleri

Dolgu malzemeleri

Op. Dr. Murat TEZCAN

Vücuttaki özellikle de yüzdeki kırışıklıkların tedavisi için kullanılan maddelerdir. Dolgu ya kişinin kendi yağı kullanılarak yapılır ya da sentetik dolgu maddeleri ile yapılır. Kişinin kendi yağının kullanıldığı... Devamı »

Sayfa: 1 / Toplam 114 kayıt bulundu.