x
Etiketler \ Y \

yağ sıçraması

Op. Dr. Altuğhan Cahit VURAL

Kendi dokunuz ile tazelenin demekyağ enjeksiyonuiçin yerinde birtariftir. Cildin gençleşmesi, cilt kalitesinin artması gibi etkileri bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Yüz dahil birçok alanda her nedenle... Devamı »

Doç. Dr. Serdar NASIR

Yağ enjeksiyonu hem estetik hem rekonstrüktif cerrahide önü açık olan ve şu anda bile çok tatmin edici sonuçlar veren bir uygulamadır. Çünkü yağ uygulamalarında belli oranda kayıp gerçekleşse de tekrarlayan... Devamı »

Op. Dr. Evren HELVACI

Yağ enjeksiyonu kişinin kendi yağı kullanıldığı için ideal bir uygulamadır. Yapay dolguların aksine allerjik rekasiyon yada vücudun ürünü reddetme (rejeksiyon) ihtimali yoktur. Işlemin yapılacağı kişi... Devamı »

Op. Dr. Gülay BOZTOSUN

Yüz bölgesi GENÇLEŞTİRMEDE günümüzde tüm dünyada tekrar popüler olan bir yöntemdir. Kök hücre popülaritesinin ardından son 2 yıldır tekrar gündeme gelmiştir. Ayrıca hastalar içinde kendilerine ait materyalin... Devamı »

Op. Dr. Zekeriya KUL

Yağ dokusunun vücudumuzda yeteri kadar bol bulunması, ayrıca liposuction yönteminin yaygınlaşması plastik cerrahlar arasında, yağ dokusunun cilt gençleştirmede kullanılırlığını popüler hale getirmiştir.... Devamı »

Op. Dr. Ulvi GÜNER

YAĞ ENJEKSİYONU (LİPOİNJECTİON) Estetik Cerrahide geniş kullanım alanı olan yağ enjeksiyonu için; lipoinjection, lipofilling, fat transfer, microfat injection, doku kokteyli(yağ ve dermal dokular içerir)... Devamı »

Dyt. Gonca GÜZEL

Yağlar insan vücudunun biyolojik ihtiyaçları için diyetle alınması zorunlu olan en önemli besin öğelerinden biri. Vücuda sağladıkları kalori bakımından diğer temel besin öğelerinden daha zenginler. Bir... Devamı »

Op. Dr. Evrim Uçkunkaya

Yapılan son araştırmalara göre; kadın erkek farkı gözetmeksizin, Liposuction estetik cerrahi girişimlerin başında yer aldığını gösteriyor! Belki spor yapmaya üşendiğimizden, belki öyle bir kültürle büyümediğimizden,... Devamı »

Op. Dr. Defne ERKARA

Yağlar plastik cerrahide yağ enjeksiyonu için vazgeçemediğimiz dolgu malzemeleri. İnsan ömrü uzadıkça yaşlanmanın getirdiği yüz kırışıklıkları rahatsız edici hale geliyor. Bunda en büyük sebep deri altı... Devamı »

Op. Dr. Eser AYDOĞDU

Liposuction Sonrası Beslenme Liposuction, diyet ve spor yaparak gitmeyen bölgesel yağ birikimleri veya genetik vücut tipinden kaynaklanan lokal yağların giderilmesinde, liposuction ideal bir tedavi yöntemidir.... Devamı »

Op. Dr. Tuğrul KİHTİR

Liposuction, kilo vermeye dirençli, istenmeyen yağların emilerek vücudun şekillendirilmesidir. Bu girişime en uygun adaylar, aşırı kilolu olmayan, istenmeyen yağ bölgelerindeki cildin elastikliğini koruduğu... Devamı »

Op. Dr. Eser AYDOĞDU

Yağ enjeksiyonu çok uzun yıllardan beri estetik cerrahide tercih edilen prosedürlerden birisidir. Her geçen gün yağ enjeksiyonu ile yeni yöntemler geliştirilmektedir. Yüze dolgu amaçlı yağ verildiğinde... Devamı »

Op. Dr. Eser AYDOĞDU

LİPOSUCTİONöncelikle bir zayıflama ameliyatı değildir, bölgesel olarak yağların alınarakbedensel incelme sağlayan bir işlemdir. Kısacası kilo vermek için yapılmaz. Liposuction (yağ alma ameliyatı);hem... Devamı »

Dyt. Esra TÜFEKÇİ

Sağlıklı ve doğal olduğu için sadece meyve yiyerek kilo vereceğinize inananlardansanız ne yazık ki yanılıyorsunuz. Unuttuğumuz nokta şu; orta boy bir elma/ portakal/ 2 adet kivi/ 2 adet mandalina/ küçük... Devamı »

Dyt. Merve EMEK

Yağ Yakmanın Kolay Yolları 1 fincan yeşil çay antioksidan içeriğiyle yağ yakımını hızlandırır. Kahvaltı öncesi esneme ve gerinme ile 15 dk hafif egzersiz hem metabolizmanızı hızlandırır hem de yağ... Devamı »

Prof. Dr. Akın YÜCEL

Yağ dokusu yağ hücrelerinden oluşur. Ergenlikten sonra vücutta yeni yağ hücresi oluşmaz. Şişmanlayıp zayıfladıkça var olan yağ hücreleri büyüyüp küçülürler. Yağ dokusu vücudun enerji ihtiyacını karşılar.... Devamı »

Uzm. Psk. Ramazan ŞİMŞEK

Bunun yanında tüketilen yağları ayrıca ele almakta fayda vardır. Özellikle Omega-3 yağları içeren besinlerin hafızaya olduğu gibi dikkat ve konsantrasyona da iyi geldiğine dair birçok... Devamı »

Dyt. Tuğçe SERT

Bu tarifimi kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. Hem çok pratik hem çok sağlıklı. Domatesin suyuyla pişen kabak yemeğimin, 1 porsiyonu sadece 260 kalori. Diyet yaparken rahatlıkla tüketebileceğiniz, üstelik... Devamı »

Op. Dr. Murat ATASEVEN

LAZER LİPOLİZ YÖNTEMİYLE HEM SIKILAŞIN HEMDE YAĞLARDAN KURTULUN Günümüzde yağlanma ve kilo artışı kadın ve erkeklerin başlıca sorunu haline gelmiştir. Bunun sebepleri arasında teknolojinin getirdiği... Devamı »

Dyt. Gamze ŞANLI AK

Yağlar vücudumuz için gerekli olan enerjinin en önemli kaynaklarındandır. Her bir gram yağda 9 kalori bulunur. Önerilen günlük yağ alımı günlük gereksinim olan... Devamı »

Sayfa: 1 / Toplam 81 kayıt bulundu.
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
Sayfa: 1 / Toplam 11939 kayıt bulundu.