x
Etiketler \ Y \

yağ sıçraması

Doç. Dr. Serdar NASIR

Yağ enjeksiyonu hem estetik hem rekonstrüktif cerrahide önü açık olan ve şu anda bile çok tatmin edici sonuçlar veren bir uygulamadır. Çünkü yağ uygulamalarında belli oranda kayıp gerçekleşse de tekrarlayan... Devamı »

Op. Dr. Evren HELVACI

Yağ enjeksiyonu kişinin kendi yağı kullanıldığı için ideal bir uygulamadır. Yapay dolguların aksine allerjik rekasiyon yada vücudun ürünü reddetme (rejeksiyon) ihtimali yoktur. Işlemin yapılacağı kişi... Devamı »

Op. Dr. Altuğhan Cahit VURAL

Kendi dokunuz ile tazelenin demekyağ enjeksiyonuiçin yerinde birtariftir. Cildin gençleşmesi, cilt kalitesinin artması gibi etkileri bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Yüz dahil birçok alanda her nedenle... Devamı »

Op. Dr. Gülay BOZTOSUN

Yüz bölgesi GENÇLEŞTİRMEDE günümüzde tüm dünyada tekrar popüler olan bir yöntemdir. Kök hücre popülaritesinin ardından son 2 yıldır tekrar gündeme gelmiştir. Ayrıca hastalar içinde kendilerine ait materyalin... Devamı »

Op. Dr. Zekeriya KUL

Yağ dokusunun vücudumuzda yeteri kadar bol bulunması, ayrıca liposuction yönteminin yaygınlaşması plastik cerrahlar arasında, yağ dokusunun cilt gençleştirmede kullanılırlığını popüler hale getirmiştir.... Devamı »

Op. Dr. Evrim Uçkunkaya

Yapılan son araştırmalara göre; kadın erkek farkı gözetmeksizin, Liposuction estetik cerrahi girişimlerin başında yer aldığını gösteriyor! Belki spor yapmaya üşendiğimizden, belki öyle bir kültürle büyümediğimizden,... Devamı »

Prof. Dr. Cengiz AÇIKEL

Liposuction, Liposakşın: Liposuction Ciltaltında biriken fazla yağların 2-4 mm kalınlığında kanüller ve vakum yardımı ile alınması işlemidir.A.B.D.’ de 2009 yılında 198.000liposuctionameliyatı yapılmış... Devamı »

Op. Dr. Defne ERKARA

İnsanoğlu var oldukça üzerindeki ilginin azalmayacağı bazı şeyler var ya işte bunlardan biri de yağ aldırma. 1980’ li yıllardan beri giderek artan sayıda insan yağlarını çeşitli yöntemler ile aldırmakta.... Devamı »

Op. Dr. Defne ERKARA

Yağları vücudumuzun dolgu deposu olarak düşünebiliriz. İstemediğimiz yağlardan kurtulurken bunlardan fayda sağlamak da mümkün. Özel bir teknikle alınan yağlar bir takım işlemlerden geçirilerek steril şartlar... Devamı »

Dyt. Nesrin ERİŞ

Balıkyagı olarak bilinen Omega-3 ve bitkisel yaglarda bulunan Omega-6 ya asitleri yaşamın ilk anından itibaren doku ve hücreler için çok önemlidir. Bağışıklık sistemini güçlendirip, kalp-damar sağlığına... Devamı »

Op. Dr. Sadullah KARUN

Yağ Enjeksiyonu Vücudumuzun çeşitli bölgelerinde doku erimelerine, yaşlanmaya, geçirilmiş kazalar ve ameliyatlara bağlı olarak veya yapısal nedenlerle yumuşak doku eksikliği olabilmektedir bu da o bölgede... Devamı »

Op. Dr. Eser AYDOĞDU

Liposuction Sonrası Beslenme Liposuction, diyet ve spor yaparak gitmeyen bölgesel yağ birikimleri veya genetik vücut tipinden kaynaklanan lokal yağların giderilmesinde, liposuction ideal bir tedavi yöntemidir.... Devamı »

Op. Dr. Tuğrul KİHTİR

Liposuction, kilo vermeye dirençli, istenmeyen yağların emilerek vücudun şekillendirilmesidir. Bu girişime en uygun adaylar, aşırı kilolu olmayan, istenmeyen yağ bölgelerindeki cildin elastikliğini koruduğu... Devamı »

Op. Dr. Eser AYDOĞDU

Yağ enjeksiyonu çok uzun yıllardan beri estetik cerrahide tercih edilen prosedürlerden birisidir. Her geçen gün yağ enjeksiyonu ile yeni yöntemler geliştirilmektedir. Yüze dolgu amaçlı yağ verildiğinde... Devamı »

Op. Dr. Eser AYDOĞDU

LİPOSUCTİONöncelikle bir zayıflama ameliyatı değildir, bölgesel olarak yağların alınarakbedensel incelme sağlayan bir işlemdir. Kısacası kilo vermek için yapılmaz. Liposuction (yağ alma ameliyatı);hem... Devamı »

Dyt. Esra TÜFEKÇİ

Sağlıklı ve doğal olduğu için sadece meyve yiyerek kilo vereceğinize inananlardansanız ne yazık ki yanılıyorsunuz. Unuttuğumuz nokta şu; orta boy bir elma/ portakal/ 2 adet kivi/ 2 adet mandalina/ küçük... Devamı »

Dyt. Tuğçe SERT

Bu tarifimi kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. Hem çok pratik hem çok sağlıklı. Domatesin suyuyla pişen kabak yemeğimin, 1 porsiyonu sadece 260 kalori. Diyet yaparken rahatlıkla tüketebileceğiniz, üstelik... Devamı »

Dyt. Merve EMEK

Yağ Yakmanın Kolay Yolları 1 fincan yeşil çay antioksidan içeriğiyle yağ yakımını hızlandırır. Kahvaltı öncesi esneme ve gerinme ile 15 dk hafif egzersiz hem metabolizmanızı hızlandırır hem de yağ... Devamı »

Prof. Dr. Akın YÜCEL

Yağ dokusu yağ hücrelerinden oluşur. Ergenlikten sonra vücutta yeni yağ hücresi oluşmaz. Şişmanlayıp zayıfladıkça var olan yağ hücreleri büyüyüp küçülürler. Yağ dokusu vücudun enerji ihtiyacını karşılar.... Devamı »

Op. Dr. Muhammet ERKAN

LAZER LİPOLİZ (Lazer liposakşın) Lazer lipoliz ya da Lazer liposakşın yöntemi vücudunuzdan yağları uzaklaştırma yöntemidir.Yeni bir yöntem..Özellikle bölgesel yağlanmada etkili bir işlem. Lazer yardımı... Devamı »

Sayfa: 1 / Toplam 53 kayıt bulundu.
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
Sayfa: 1 / Toplam 11924 kayıt bulundu.