x
Etiketler \ V \

varis ameliyatının riskleri

Op. Dr. Mustafa BOLAT

Varis ameliyatından sonra çeşitli sorunlar yaşanabilir, bunlardan iltihap hastayı en çok rahatsız eden sorunlardan biridir. Cilt tüm vücudu dış etkilerden özellikle mikroplardan koruyan en önemli bariyerimizdir.... Devamı »

Prof. Dr. Cüneyt KÖKSOY

Varis tedavisinde laser ve radyofrekans gibi yöntemlerin geliştirilmesi klasik tedavi olan ameliyatın hasta açısından daha konforlu olabilecek şekilde geliştirilmesine yol açmıştır. Varisin cerrahi tedavisinde... Devamı »

Prof. Dr. Kudret TÜREYEN

Sinirlerin çevre dokular tarafından basıya uğraması ağrı, uyuşukluk, güçsüzlük veya fonksiyon kaybına neden olabilir. En sık el bileğinde, dirsekte ve dizin yan tarafındaki sinirlerin sıkışmasına rastlanır.Temel... Devamı »

Doç. Dr. İbrahim SAKÇAK

Obezite ameliyatlarinin korkulan başlıca 3 riski vardır. Bunlar Leakage (kaçak), Emboli (pıhtı oluşması) ve kanama olmasıdır. Bu riskler deneyimli cerrahların uyguladığı ameliyatlarda %1 ve civarındadır.... Devamı »

Op. Dr. Kutlugül YÜKSEL

LABİOPLASTİ AMELİYATININ RİSKLERİ GENİTAL ESTETİK OPERASYONLARININ RİSKLERİ Genital estetik operasyonları arasında yer alan küçük dudakların (labium minörler) küçültülmesi ve yeniden şekillendirilmesi... Devamı »

Op. Dr. Rıza İnan KOCAARSLAN

Rinoplasti Nedir Burun estetiği burnunuzun yüzünüzdeki diğer yapılara olan oranlarını ve genel görünümünü geliştirerek yüzdeki harmoniyi ve kendine güveni desteklemeyi amaçlar. Bireyin burun şekli genel... Devamı »

Op. Dr. Erol VURAL

1- Dikiş Hattında (Stapler Hattında) Kaçak Oluşması; Eğer bu dikişhattı bozulur ve sızıntı yaparsa,karın zarı iltihaplanması, enfeksiyon ve apse riski vardır. Kaçak riski %2,5 den azdır. Kaçak oluştuğunda... Devamı »

Sayfa: 1 / Toplam 7 kayıt bulundu.
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
Sayfa: 1 / Toplam 4294 kayıt bulundu.