x
Etiketler \ V \

vajinaya girmek

Dyt. N. Damla NOYAN TATLIDEDE

Diyete girerken yapılan hatalar Pekçok hastamız kış ayları geldiğinde bol bol yemek yiyor kendini kalın ve uzun kıyafetlerle örtüyorken ,bahar aylarının gelmesiyle beraber ince giyilen kıyafetlerle... Devamı »

Op. Dr. Rami ASKER

Vajina genital bölgenin girişi ve cinsel birleşmenin yeri konumundadır, dolayısıyla her bayan için bu bölgenin kötü kokması ve kötü akıntılarının olması ciddi şekilde rahatsız edici ve özgüven sarsıcı... Devamı »

Op. Dr. Mustafa TORGAÇ

VAJİNADAN SES GELMESİ Vajen bölgesinin tonusunun zayıf olması veya yapılan zor ve çok sayıda normal doğum sonrası vajenden ses gelir. Vajen içine giren havanın, istemsiz bir şekilde hiç beklemediğiniz... Devamı »

Prof. Dr. Mehmet Cem TURAN

Rahim ve vajinanın doğuştan anomalileri Anne karnında gelişmenin erken döneminde serviks (rahim ağzı) ve uterus (rahim) sağlı sollu yerleşmiş "müller kanallarının" orta hatta birleşmesinden... Devamı »

Uzm. Psk. Kamil DEMİR

Yaz sonu,düğünler tüm hızıyla devam ediyor,artık sürekli bir düğün telaşı sarmış durumda bazılarını, düğün hazırlığı yapan birçok insan bazen sıkıntılı ama tatlı bir heyecanla geçiriyor günlerini. Ama... Devamı »

Dyt. Nihan ORTAÇ YALDIZ

Havaların ısınmaya başlaması ile daha ince kıyafetler giyilmeye ve tatil planları yapılmaya başlandı. Ancak uzun ve hareketsiz geçen kış günlerinde alınan kilolar bu süreçte akıllara gelen ilk problem.... Devamı »

Sayfa: 1 / Toplam 6 kayıt bulundu.
Sayfa: 1 / Toplam 14228 kayıt bulundu.