x
Etiketler \ S \

saç dökülmesine hangi bölüm bakar

Op. Dr. Çağatay SEZGİN

“FUE Saç Ekimi Tekniği” iki kulak kepçesi arasındaki bölgeden tek tek saç köklerinin alınmasına ve saç kaybının olduğu bölgeye ekilmesine imkan veren bir yöntemdir. Günümüz insanı iş hayatının da... Devamı »

Uzm. Dr. Hatice ERDEM

Dermatolojide saç hastalıklarının en sık görülenidir saç dökülmeleri. Saç dökülmesi bir tanı değil, araştırılıp adlandırılması gereken bir sorundur. Hastalar için ise labirentin çıkmaz yollarından birisidir.... Devamı »

Op. Dr. Bora OK

Kaş şekli, yüz ifadesini ve sosyal etkileşimi oldukça etkilemektedir. Özellikle kadınlar her dönem kaşa şekil vermek için ciddi bir uğraş göstermekte erken yaşlardan itibaren modanın etkisiyle örnek olarak... Devamı »

Dyt. Sibel YILDIRIM

Saç dökülmesinin nedenleri nelerdir? Günümüzde birçok kadın ve erkeğin korkulu rüyası saç dökülmesidir. Saç dökülmesinin nedenleri genetik yatkınlık, çeşitli dış etkenler ( boyama,tarama, ısıya maruz... Devamı »

Uzm. Dr. Hande ULUSAL

Mevsimsel değişiklikler, stres, demir eksikliği ve hormon bozuklukları saç dökülmesinin nedenlerinden yalnızca birkaçıdır. Ancak saç dökülmelerinin kaynağında ciddi hastalıklar da yatabilmektedir. 2... Devamı »

Sayfa: 1 / Toplam 5 kayıt bulundu.
Sayfa: 1 / Toplam 39 kayıt bulundu.