x
Etiketler \ S \

saç dökülmesine hangi bölüm bakar

Uzm. Dr. Beytiye BAŞ

Kafa derisindeki saçsız veya saçların azaldığı bölgelere yapılan ozon uygulamaları ile kılcal damarlarda kan akımı ve sonuçta oksijenlenmede artma olur. Bunun sonunda zayıf ve güçsüz kalan saç üreten... Devamı »

Op. Dr. Çağatay SEZGİN

“FUE Saç Ekimi Tekniği” iki kulak kepçesi arasındaki bölgeden tek tek saç köklerinin alınmasına ve saç kaybının olduğu bölgeye ekilmesine imkan veren bir yöntemdir. Günümüz insanı iş hayatının da... Devamı »

Op. Dr. Bora OK

Kaş şekli, yüz ifadesini ve sosyal etkileşimi oldukça etkilemektedir. Özellikle kadınlar her dönem kaşa şekil vermek için ciddi bir uğraş göstermekte erken yaşlardan itibaren modanın etkisiyle örnek olarak... Devamı »

Uzm. Dr. Hatice ERDEM

Dermatolojide saç hastalıklarının en sık görülenidir saç dökülmeleri. Saç dökülmesi bir tanı değil, araştırılıp adlandırılması gereken bir sorundur. Hastalar için ise labirentin çıkmaz yollarından birisidir.... Devamı »

Dyt. Sibel YILDIRIM

Saç dökülmesinin nedenleri nelerdir? Günümüzde birçok kadın ve erkeğin korkulu rüyası saç dökülmesidir. Saç dökülmesinin nedenleri genetik yatkınlık, çeşitli dış etkenler ( boyama,tarama, ısıya maruz... Devamı »

Uzm. Dr. Hande ULUSAL

Mevsimsel değişiklikler, stres, demir eksikliği ve hormon bozuklukları saç dökülmesinin nedenlerinden yalnızca birkaçıdır. Ancak saç dökülmelerinin kaynağında ciddi hastalıklar da yatabilmektedir. 2... Devamı »

Sayfa: 1 / Toplam 6 kayıt bulundu.
Sayfa: 1 / Toplam 39 kayıt bulundu.