x
Etiketler \ P \

penis boyu ölçümü nasıl yapılır

Prof. Dr. Y. Tarkan SOYGÜR

Erkek çocuklarda penis boyu mutlaka tecrübeli bir uzman tarafından, penis gerdirilmek sureti ile ve penis üzerinden ölçülmelidir. Ölçüm sonucu yaşa göre normal değerler ile karşılaştırılmalı ve buna göre... Devamı »

Uzm. Psk. Dan. Cem KEÇE

Toplumsal-ahlaki değerler ve kuralların yerleşmesinde önemli yer tutan penis boyu tabusu, “erkek”, “erkeklik” ve “güçlü adam” kavramlarıyla özdeşleşmiştir. Yine insanlık bu tabunun ve fetişe dönüşen organın... Devamı »

Uzm. Psk. Dan. Cem KEÇE

Penis boyu takıntısı sadece erkeklerde değil kadınlarda da var. Normal ölçülerini bilmeden penis boyunu kompleks yapan erkeklerin sayısı her geçen gün artıyor. Geçmişten bugüne kadar, çok yanlış bir... Devamı »

Psk. Ali Rıza TUNUR

Penis boyu takıntısı, erkekler arasında oldukça yaygın bir sorundur. Entelektüel yapıları, sosyal statüleri, eğitim durumları ve yaş grupları fark etmeksizin erkeklerin ezici bir çoğunluğu, hayatlarının... Devamı »

Uzm. Dr. Sultan DUYAR DOĞAN

Vücut ısısının normalin üzerine çıkması ateş olarak tanımlanır. Normal vücutısısına ait sınırları belirlemek zordur. Genel olarak makattan ölçülen normalvücut ısısı 36.1 – 37.8 Cº olarak kabul edilir. Çocuklarda... Devamı »

Sayfa: 1 / Toplam 5 kayıt bulundu.
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
Sayfa: 1 / Toplam 123 kayıt bulundu.