x
Etiketler \ P \

paxera bırakmak

Uzm. Dr. R. Sabri YURDAKUL

“Çalışmayın ne zaman bırakmalıyım. Son gün çalışırsam karıştırır mıyım? Bildiklerim birbirine girer mi? Önceki günlerde bırakırsam çalışabileceklerimi çalışmamış mı olur, soru kaçırır mıyım? Çalışmayı... Devamı »

Uzm. Dr. Necati ÇOBANOĞLU

Çocuklarına kim iyi miras bırakmak istemez ki? Burada maddi anlamda bir mirastan bahsetmeyeceğim. Çocuğunuza bırakacağınız mutluluk mirasından söz etmeye çalışacağım. Biz erişkinler çoğunlukla çocukluğumuzda... Devamı »

Dyt. Hilal BATMAZ

Hayır aldırmaz. Toplumdaki bu inanış yanlıştır. Yapılan araştırmalar, nikotinin metabolizmayı hızlandırma üzerine çok fazla etkisi olmadığını göstermiştir. Çevredeki olumsuz örnekler insanları yanlış... Devamı »

Prof. Dr. Mustafa ÖZDOĞAN

Sigara ve sigaranın neden olduğu hastalıklar dünyada en önde gelen yaşam kaybı nedenleridir. Sigara dünyada her yıl 5 milyon, Türkiye'de 100 bin yaşam kaybından sorumlu tutulmaktadır. Akciğer kanserine... Devamı »

Fzt. Aynur BAŞ TAYLAN

Sigara içen herkes zararları hakkında genel bir kanıya sahip olmalarına rağmen sigara içmeye devam ederler. Bende uzun uzadıya anlatmak niyetinde değilim. Sigara tiriyakileri kendilerindeki farkındalığı... Devamı »

Sayfa: 1 / Toplam 5 kayıt bulundu.
Sayfa: 1 / Toplam 2565 kayıt bulundu.