x
Etiketler \ M \

mide küçültme ameliyatı maliyeti

Op. Dr. Erol VURAL

üp mide ameliyatı olan hastaların bir çoğu bu ameliyatın bir de psikolojik bir boyutu olduğunuunutmaktadır. Özellikle yemek yemeyi bir bağımlılık şeklinde sürdüren hastalarda, ameliyatsonrasında ani depresyon... Devamı »

Op. Dr. Evren HELVACI

Memenin yapısal ya da edinsel yani doğum yada kilo alımına bağlı büyüklüğü birçok kadın için önemli bir sağlık problemidir. Başlıca şikayetler arasında: - Boyunda düzleşme ve ağrı - Omuzlarda... Devamı »

Op. Dr. İlker MANAVBAŞI

Meme küçültme ameliyatı, sadece meme şekli ve büyüklüğünü iyileştirmekle kalmaz aşırı büyüklükteki memelerin oluşturduğu boyun ve sırt ağrısı gibi, hastaların sıklıkla şikâyetçi olduğu sorunlara da kalıcı... Devamı »

Op. Dr. Ünal ŞAHİN

Meme Küçültme Ameliyatı Nedir? Büyük ve sarkan göğüslere sahip kadınlar, memenin aşırı ağırlığı nedeniyle sırt, boyun ağrıları ve deri tahrişinden solunum problemlerine kadar değişiklik gösteren tıbbi... Devamı »

Op. Dr. Özcan ÜLGEN

Meme küçültme ameliyatı düşünen kişinin atması gereken ilk adım plastik cerraha danışmaktır. Kişi arzulanan sonucun mükemmeliyet değil düzelme olduğunu akılda tutarak ameliyat sonrası daha iyi görünmek... Devamı »

Prof. Dr. Murat TÜREGÜN

Bazı kadınların göğüslerinin aşırı hacimli ve büyük olması sosyal yaşantılarını olumsuz yönde etkilemenin yanında psikolojik olarak da büyük bir rahatsızlık verebilir. Baş veya omuz ağrısı, sırt ve boyunda... Devamı »

Op. Dr. Tahir Gökhan HAYTOĞLU

Meme küçültme nedir? Aşırı büyük ve sarkmış memelerin, ameliyat ile küçültülüp, dikleştirilip yeniden şekillendirilmesidir. Estetik amacın yanında kişinin sağlığını, posturünü ve psikolojisini de etkileyen... Devamı »

Op. Dr. Mehmet ÇİFCİ

MEME KÜÇÜLTME Meme, kadınlığın bir simgesi olmakla beraber aşırı büyüklüğü dert olmaktadır. Büyük memeler bel, boyun ve sırt ağrılarına, göğüs ön duvarında pişiklere ve sosyal hayatta çekingen-kararsız... Devamı »

Prof. Dr. Hakan COŞKUN

Bademciklerin aşırı büyük olmasına bağlı nefes alma güçlüğü, uykuda soluk kesilmesi (apne) ve yutma güçlüğü gibi sorunların çözümü için bademcik küçültülmesi ideal bir çözüm sağlar. Bu ameliyatta bademcikler... Devamı »

Doç. Dr. Serdar BAYLANÇİÇEK

Tonsil olarak da adlandırılan bademcikler, dilin arka kısmında boğazın heriki yanında bulunan, bağışıklık sistemimizin bir parçası olan organlarımızdır. Vücuda giren bakteri ve virüs cinsi mikropları yakalayarak,... Devamı »

Op. Dr. Gökhan ÖZERDEM

Meme küçültme operasyonları Plastik Cerrah'ların sık yaptığı operasyonlardandır. Geçmiş yıllarda bir TV tartışma programında, sanırım konuyu daha da çarpıcı hale getirmek amaçlı, “liseli genç kızlar estetiğe... Devamı »

Prof. Dr. Cihat Nazmi BARAN

Estetik ve plastik cerrahi denilince hep akla güzelleşme ameliyatları gelmektedir. Tabiki her insanın güzellik sınırları içinde olması hakkıdır. Fakat bazı durumlarda güzellik ve... Devamı »

Prof. Dr. Mesut ÖZCAN

Meme küçültme ameliyatı kadının dış görünüşünü düzeltmek amacıyla yapılan kozmetik ameliyatlardan biridir. Bir başka açıdan bakarsak aynı zamanda rekonstrüktif bir girişim olduğunu da söyleyebiliriz. Memelerde... Devamı »

Op. Dr. Erhan ERYILMAZ

Tanım: Göğüsleri daha sıkı, daha küçük yapmak ve daha estetik görünüm kazandırmak için, yağ, meme dokusu ve deri çıkartılarak memeye yeniden şekil verilme ameliyatıdır. Hastanede Yatış Süresi: 1-2 gün Ameliyat... Devamı »

Yrd. Doç. Dr. Ömer BUHŞEM

Estetik meme küçültme ameliyatı nedir? Kimler bu ameliyat için uygun adaylardır? Estetik meme küçültme ameliyatı, kadının dış görünümünü düzeltmek amacıyla yapılan kozmetik ameliyatlardan biri gibi... Devamı »

Op. Dr. Arda KATIRCIOĞLU

Meme Küçültme Ameliyatları: Büyük memeler kadınların hayatında pek çok problemlere neden olmaktadır. Normal ölçülerden büyük olduğunda çekici olmaktan uzak olan bu yapılar, ağır oldukları için, hastalar... Devamı »

Op. Dr. Orhan Murat ÖZDEMİR

Meme ameliyatı düşünen her kişinin atması gereken ilk adım bir plastik cerraha danışmaktır. Arzulanan sonucun mükemmeliyet değil, düzeltme olduğunu akılda tutarak göğüslerinizin ameliyat sonrası büyüklüğü... Devamı »

Op. Dr. Çağrı SADE

İç dudaklar, dış dudakların arasında yer alan, ince deri kıvrımı şeklinde olur ve klitorisin üst kısmından başlayarak, sağ ve sol taraflardan vajina girişinin arkasına kadar uzanan yapılardır. Önden... Devamı »

Op. Dr. AYŞE BARUTÇU

Göğüsler kadınlarda beden görünümünü tamamlayan yapılardır. Göğüslerin büyük olması birçok kadında kendini beğenmemeye ve psikolojik sorunlara sebep olur. Göğüsleri gizlemeye çalışmak, ağırlığını taşımak,... Devamı »

Prof. Dr. Aycan KAYIKÇIOĞLU

İdeal estetik meme boyutu yaklaşık 400-500 gram kadardır. Boy, kilo ve vücut yapısına bağlı olarak estetik görünüme sahip bir memenin şekli ve büyüklüğü değişiklikler gösterebilir. Memenin normalden küçük... Devamı »

Sayfa: 1 / Toplam 71 kayıt bulundu.
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
Sayfa: 1 / Toplam 883 kayıt bulundu.