x
Etiketler \ M \

menisküs ameliyatı olanların yorumları

Prof. Dr. Cengiz BAHADIR

Menisküs nedir? Menisküsler diz eklemini oluşturan kemiklerin arasında yeralan küçük oval kıkırdak parçalarıdır. Temel görevleri kemiklerin kıkırdak yüzlerinin birbirine sürtünmesini azaltmak ve... Devamı »

Op. Dr. Eser AYDOĞDU

Dr. Aydoğdu, estetik cerrah olduktan bir süre sonra, başarılı olmak için sadece iyi bir cerrah olmanın yeterli olmadığını farketmiştir. Ve bu konuda iletişim, psikoloji, hipnoterapi seminerleri ve eğitimlerine... Devamı »

Prof. Dr. Kudret TÜREYEN

~~Aşağıda size taburcu olmadan önce gösterilen hareketleri sabah kalkarken, öğleyin, akşamüstü ve gece yatmadan önce 10 ar kez yapınız (Günde dört kez). Bu egzersizler iyileşmenizi hızlandıracaktır. 1)... Devamı »

Op. Dr. Defne ERKARA

Memelerin büyük olması çoğunlukla genetik nedenlidir. Ailede mutlaka büyük göğüslü bir ebeveyn vardır. Büyük göğüsleri ben 2 grupta topluyorum İleri derecede büyük göğüsler (dev meme) Bu kişiler... Devamı »

Fzt. Sema DANIŞIK

Lenf sistemi Lenfatik sistem lenf damarları, lenf sıvısı, lenf dokusu ve lenf organlarından oluşan bir sistemdir. Vücudu enfeksiyonlara karşı korumak ve dokular arasında yer... Devamı »

Op. Dr. Mehmet Akgün TEPELİ

American Journal of Public Health Dergisi'nde yayımlanan araştırma, obezlerin yüzde 53'ünün verdikleri kiloyu bir yılda geri aldığını ortaya koydu. Dergide yayımlanan araştırmaya göre, kilo veren obezlerin... Devamı »

Sayfa: 1 / Toplam 6 kayıt bulundu.
Sayfa: 1 / Toplam 403 kayıt bulundu.