x
Etiketler \ L \

lumbosakral açı

Dyt. Fatma GÖNEN

Hepimizin kriz anları vardır tatlı tatlı tatlı diye gözümüzün önünden pastalar, çikolatalar, kurabiyeler uçuşur. Stresliyken, sinirliyken ve bazı hormonal değişimlerde daha fazla yaşarız bu durumu. Peki... Devamı »

Op. Dr. Didem KURBAN

Cinsel birleşme sırasında vajen (vajina) girişinde veya daha derinlerde kasık bölgesinde ağrı, acı, yanma, batma gibi hoşnutsuz, istemsiz durumların hissedilmesidir. Cinsel birleşme sırasında ağrı hissedilmesi"Disparoni,... Devamı »

Uzm. Dyt. M. Turgay KÖSE

Aç kalmak kilo aldırabilir 2005 Sonbahar mevsimi, İstanbul. Yoğun bir iş gününün sonuna doğru yaklaşıyorduk. Randevulu danışanlarım ile görüşmelerimi tamamlamış, ertesi günün programı için bilgisayar... Devamı »

Op. Dr. Yasemin YILDIZ

Normal şartlar altında iken yani, vajinada sağlanan sulanma yeterli ise eşler doğru zaman ve doğru mekanda ise (kapıda bekleyenler ya da kalabalık yaşayan aileler, çarşaf gösterme gerilimi) pelvik bölgede... Devamı »

Dyt. Fatma Tuğba AYDIN

AÇ KALMADAN BAŞARILI DİYETİN SIRRI Havalar ısındı,yaz geldi;yazlıklarımız ,açık renkli kıyafetlerimiz yavaş yavaş dolaplarımızı dolduruyor.Hemen hemen hepimiz bir şekilde diyetteyiz kendimizce ;... Devamı »

Uzm. Psk. Fatih SÖNMEZ

BOŞLUK HİSSİ VE ACI Annenin varlığına rağmen yokluğu, çocukta bir karmaşa yaratır. Annenin öncelikle kendisini görememesi ve kendi varlığından tereddütü, otomatik olarak çocuğun kendi varlığını algılayışına... Devamı »

Uzm. Psk. Orhan GÜMÜŞEL

Adı üzerinde; aç olma! Peki kim, neye, neden aç? İnsanoğlunun genellenebilir tavrıdır yanıt aramak, ancak sorduğunuz soru işlevsel değilse bulduğunuz yanıtta derinleşemez. Bilgi teknolojilerinin... Devamı »

Uzm. Psk. Melike KAYHAN

Çiftlerle çalışan bir terapist olarak insanların birbirleriyle acı verici bağlar kurduklarını ve bu bağı sürdürmek için çeşitli fedakarlıklar yaptıklarını gözlemedim. Bu kişilerin birbirlerini nasıl bulduklarını... Devamı »

Psk. Handan HORASAN

Günümüzde süregelen kilo problemi yaşayan, kontrol edemediği sağlıksız yeme davranışlarından şikayet edenlerin sayısı oldukça fazladır. Bu bağlamda değerlendirilmeye değer bulduğum konuda asıl önemli olan... Devamı »

Dyt. Buket ADANÇ

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte en çok konuşulan konulardan birisi; zayıflama. Herkesin acilen vermesi gereken kiloları , beslenme konusunda uzman olan olmayan herkesin bu probleme bir çözümü var. Sadece... Devamı »

Dr. Yetkin BAYER

SAÇ EKİMİ ACITIR MI? Günümüzün en çok tercih edilen estetik uygulamalarından biri olan saç ekimi, kadınların ve özellikle erkeklerin çevreleriyle olan ilişkilerini düzeltmekte, özgüvenlerini arttırmakta... Devamı »

Dyt. Esra TÜFEKÇİ

Bu yüzden de metabolizmamızın hızında bir yavaşlama oldu, buna bağlı olarak da eğer: ramazan ayı boyunca uygun bir beslenme programına bağlı kalmadıysak sonuç kilo alımı olur.Eğer ramazan ayı boyunca beslenmeyi... Devamı »

Uzm. Dr. Oğuz BAK

Nöralterapi, otonom diğer bir adıyla vejetatif sinir sistemine etki ederek vücudun iç dengesine kavuşmasını sağlayan lokal (bölgesel) bir enjeksiyon yöntemidir. Aynı zamanda vücudun tamir sistemlerini... Devamı »

Dyt. Safiye TAŞ

Selülitlerinize savaş açın! İşte selülitlerle mücadele eden 14 besin Yapılan araştırmalar her on kadından sekizinde selülit olduğunu gösteriyor. Selülit genetik yatkınlığa bağlıdırancak beslenme ve... Devamı »

Op. Dr. İlhan SERDAROĞLU

Son yıllarda PRP (=Platelet Rich Plasma; ya da Türkçesi platelet/trombosit yönündenzengin plasma kan sıvısı) saç dökülme tedavilerinde hem ülkemizde hem de tüm dünyada sıkça kullanılan, sunulan tedavilerden... Devamı »

Sayfa: 1 / Toplam 15 kayıt bulundu.
Sayfa: 1 / Toplam 17314 kayıt bulundu.