x
Etiketler \ I \

ilişki sonrası kahverengi akıntı

Op. Dr. Melik YAZIR

Normal doğum sonrası cinsel ilişki ne zaman başlar? Normal doğum sonrasında eğer doğum dikişli olmuşsa dikişlerin iyileşmesi ve doğum sonrası kanamanın azalması beklenmelidir. Doğum dikişli olmamışsa... Devamı »

Uzm. Dr. Dt. Melih ŞENGÜL

Bir dişi ve bir erkek... Yaratıldıkları an itibari ile birbirinin farkında olmuş iki ayrı cins. Her canlı soyunu sürdürebilmek adına, karşı cinsi cezbetmek için kendine göre çeşitli yöntemler... Devamı »

Uzm. Psk. Sinem ÖZER

Gidenin Ardından Gelen Yeni Biri… ”Bıraktı gitti beni, dönüp bir kere bakmadı arkasına.Neler bıraktı geride umrunda bile değil! Birlikte kurulmuş onca hayal, paylaşılmış güzel anılar,alıp verilen birçok... Devamı »

Op. Dr. Rami ASKER

Cinsel ilişki sonrasındaki kanamaya dikkat edin Cinsel ilişki sırasında veya ilişkinin ertesi gününe kadar ortaya çıkan vajinal kanamalar, önemli hastalıkların habercisi olabilir, bu tarz bir vajinal... Devamı »

Op. Dr. Osman ÖZYURT

Acil korunma kontrolsüz veya planlanmamış ilişki sonrası gebeliği önlemek için uygulanan bir yöntemdir. Herzaman baş vurulan bir yöntem değildir. Başarı şansı yüzde yüz olmayıp uygulandığı halde bile gebelik... Devamı »

Sayfa: 1 / Toplam 5 kayıt bulundu.
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
Sayfa: 1 / Toplam 1905 kayıt bulundu.