x
Etiketler \ G \

göz altında kızarıklık

Prof. Dr. Dilek ERKAN

Uykusuz kaldığınızı düşündüğünüz zamanlarda ortaya çıkan göz kızarıklığı, iş stresine bağladığınız ağrı ve yorgunluğun üstüne gelen batma hissi… Gözde basit olarak algılanan bazı şikayetler erken dönemde... Devamı »

Op. Dr. Ahmet UMAY

Uykusuz kaldığınızı düşündüğünüz zamanlarda ortaya çıkan göz kızarıklığı ve yanma, iş stresine bağladığınız ağrı ve yorgunluğun üstüne gelen gözdeki batma ve kaşıntı… Gözde basit olarak algılanan bazı... Devamı »

Prof. Dr. Bülent YAZICI

Göz Altında Çöküntü, Morluk ve Torbalanmalar · Sıklıkla alt gözkapağıyla yanağın birleşim yerinde ortaya çıkar. · Kişinin yaşlı, yorgun ve uykusuz görünmesine yol açar. · Ciltaltı yağ dokusunun... Devamı »

Prof. Dr. Atay ATABEY

ALT GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ VE ORTA YÜZ BÖLGESİ GERME AMELİYATI Göz kapağı estetiği veya blefaroplasti yüz yenileme girişimleri arasında önemli yer tutar. Özellikle alt göz kapağında yapılan blefaroplasti... Devamı »

Op. Dr. Neşe ERTEN

Göz kapakları, insanın dış görünümünü ve yüz ifadesini etkileyen en önemli estetik unsur olmasının yanında gözün korunmasında da fonksiyonel önemi olan bir yapıdır. Yüz ifadesinde anahtar rol oynayan alt... Devamı »

Sayfa: 1 / Toplam 5 kayıt bulundu.
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
Sayfa: 1 / Toplam 8480 kayıt bulundu.