x
Etiketler \ G \

göbek sertliği

Prof. Dr. Nizamettin KILIÇ

Umblikal Herni Nedir? Doğumdan sonra göbek kanalının tam olarak kapanmaması sonucu oluşur .%25–50 oranında gözlenir. Yüksek ailevi yatkınlık vardır. 3 yaşına kadar %90’ı tedavi gerektirmeden... Devamı »

Op. Dr. Mustafa AKMAN

Umblikal Herni Nedir? Doğumdan sonra göbek kanalının tam olarak kapanmaması sonucu oluşur .%25–50 oranında gözlenir. Yüksek ailevi yatkınlık vardır. 3 yaşına kadar %90'ı tedavi gerektirmeden kendiliğinden... Devamı »

Prof. Dr. Hakan KULAÇOĞLU

Her ameliyat sonrasında hastanın, ameliyatı yapan hekiminizin önerilerine uymanız daha rahat bir toparlanma dönemi geçirmeniz için büyük önem taşır. Göbek fıtığı ameliyatından sonra erken dönemde yapılabilecekler... Devamı »

Dyt. Zehra GÖKTAŞ

Göbeksiz erkek balkonsuz eve benzer ve ne göbeği bu türk kası gibi bahanelerle kendini avutmayın evet o göbek J Bir erkeğin sağlıksız bir vucüt yapısına sahip olduğunun göstergesi bel çevresinin >102... Devamı »

Doç. Dr. Fevzi BALKAN

Vücudumuzdaki yağ oranın artmasına obezite adı verilmektedir. Erkeklerde vücut yağ oranın %20, kadınlarda %30’u geçmesi durumu artık vucutta değişimlerin başladığının göstergesidir. Yağlanma başlangıçta... Devamı »

Prof. Dr. Hakan KULAÇOĞLU

Göbek fıtıkları karın duvarı fıtıkları içinde en sık görülen ikinci fıtık tipidir. Ülkemizde tüm fıtık ameliyatları içinde göbek fıtığı ameliyatlarının oranı son yıllarda artış göstermektedir. Yine, daha... Devamı »

Dyt. Nilberk KARAMAN

Göbek bölgesinde yağ birikmesi sonucu oluşan görüntü erkek kadın herkesin hoşlanmadığı bir görüntüdür. Düzensiz yemek yemek, uzun süren açlıklardan sonra fazla miktarlarda yemek yemek ya da fazla kilonun... Devamı »

Sayfa: 1 / Toplam 7 kayıt bulundu.
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
Sayfa: 1 / Toplam 10831 kayıt bulundu.