x
Etiketler \ G \

gidi estetiği

Prof. Dr. Mustafa ŞENGEZER

Yirmili yaşlarda gıdı problemi olarak sadece yağ birikmesi kişiyi rahatsız edebilir. Eğer hızlı kilo alıp verme gibi bir durum varsa 30’lu yaşlardan sonra deride gevşeklik de kişiyi rahatsız etmeye başlayabilir.... Devamı »

Prof. Dr. Mustafa Adnan UZUNİSMAİL

Gıdı aldırma nedir: Yaşla ya da yapısal olarak çene altınızdan başlayarak boyun bölgenizde yağ birikimi olur, tükürük bezleriniz sarkar, enine çizgilenmelere ve lekelere boynunuzu tamamen saran platisma... Devamı »

Op. Dr. Çağrı SADE

Anatomik yapı, yaş alma, yer çekimi etkisi, cildin bollaşması, boyundaki kasların gevşemesi ve yağ dokusunun sarkması sonucu gıdı ve boyunda deformasyon oluşur. Kilo almaya bağlı olarak birikmenin göründüğü... Devamı »

Op. Dr. Tamer ŞAKRAK

Boyun Germe (neck lift) Nedir ? Boyun bölgesinde oluşan deformasyonlarda, yüzdeki faktörlerin bir çoğu geçerlidir. Yaşlanma, cilt yapısı, yerçekimi ve sigara kullanımı en önemli faktörler arasında sayılabilir. Klasik... Devamı »

Prof. Dr. Hüseyin BORMAN

Halk arasında ‘gıdı’ olarak tariflenen bölge olan boyun ön tarafı ve çene altındaki şişkin alan birçok kişinin hoşlanmadığı bir oluşumdur. Genellikle şişmanlama, sonrasında zayıflama yaşlanma sonrasında... Devamı »

Op. Dr. Serhat PARTALCI

Göğsünüzden süt geliyorsa, adet düzensizliğiniz varsa bunu mutlaka önemsemelisiniz! Meme uçlarından gelen uygunsuz sıvılar; kadınlık hormonu östrojen fazlalığından, ilaçlardan, stresten, beyin lezyonlarından,... Devamı »

Op. Dr. Muhammet ERKAN

Estetik Burun Ameliyatı Burun insan için çok önemli bir organdır…Fonksiyonel ve estetik önemi olan bir yapı..Yüzün tam ortasındaki konumuyla stratejik bir yerde konumlanmıştır. Kişiye bakıldığı zaman... Devamı »

Op. Dr. AYŞE BARUTÇU

Hemen hemen hepimiz yüzümüzde veya vücudumuzda bir yerleri beğenmeyiz. Ünlü mankenlere, sanatçılara bile sorulsa –ve samimi olarak cevaplasalar- sevmedikleri ya da değişmesini istedikleri bir yerleri vardır... Devamı »

Op. Dr. Elad AZİZLİ

Ses Estetiği: Sesin Kalınlaştırılması ve İnceltilmesi Artık Hayal Değil İnsanlar sesini niye inceltmek ve ya kalınlaştırmak ister? Çeşitli nedenlerden dolayı ses değişimine ihtiyaç duyulabilmektedir.... Devamı »

Doç. Dr. Aydın GÖZÜ

Yaşımız ilerledikçe, vücudumuzun çeşitli bölgelerinde ortaya çıkan değişiklikler bizi rahatsız edebilir. Bunlar arasında en can sıkıcı olanları kollarda oluşan sarkma ve deformasyonlardır: gerek görüntü,... Devamı »

Op. Dr. Belma ŞAHİN

Estetik operasyonlar ile ince dudaklar otojen dokularla dermofat greft ya da yağ greftleri gibi ya da doku ile uyumlu hyaluronik asit bazlı dolgu maddeleri ile kalınlaştırılabilmekte, çok kalın dudaklar... Devamı »

Op. Dr. Aysun BÖLÜKBAŞI MAMAK

Bir çoğumuz alın çizgilerimizden ya da gıdımızın görünmesinden şikayet eder, estetik doktorlarının kapısını çalarız. Aslında aynada gördüklerimiz gerçek mi? Ya da kendimizi doğru değerlendirebiliyor muyuz? Çoğu... Devamı »

Dt. Songül MİRZAOĞLU

Sosyal ilişkiler üzerine yapılan araştırmalar, yeni tanışılan kişinin imajının ilk beş saniye içinde oluştuğunu gösteriyor. Bu beş saniyede ise gülüş ve gözler imajın oluşumunda belirleyici konumda. Gözler... Devamı »

Op. Dr. Fatih DAĞDELEN

Sınır tanımayan estetik cerrahi ve gelişmiş anestezi uygulamarının sonucu olarak artık aynı seansta birden fazla ameliyatı olabilirsiniz.Örnek vermek gerekirse Yani burnunuzdan şikayetiniz var ve aynı... Devamı »

Prof. Dr. Ali GÜRLEK

Kaşlar insan yüzündeki çok önemli yapılardır. Bakışlarımızı, mimiklerimizi dolayısı ile yüzümüzün ifadesini doğrudan etkiler ve yönlendirirler. Farklı kaş şekilleri yüze sinirli, yorgun, mutlu, üzgün,... Devamı »

Dt. Güliz KARACAOĞLU

Kompozit dolgular kimlere uygulanabilir? Ağız hijyeninin iyi olduğu hastalara Diş eti problemleri yoksa Dolgunun sınırları kişinin kapanışını ve konuşmasını etkilemeyecekse Dişlerdeki madde... Devamı »

Dr. Dt. Sibel Öznur ÖRSAL

Estetik dişhekimliğinde, estetik anlayışının içinde geometri yönü çok önemlidir.Kişiye özel planlama derken öncelikle bireysel estetik algısı ve bunun duygusal yönü de değerlendirilmelidir. Yani ölçülebilir... Devamı »

Op. Dr. Tuğrul KİHTİR

Genital bölgenin estetik amaçlı girişimleri değişik nedenlerle yapılır. Bu girişimler; oluşmuş sağlık sorunlarını düzeltmek, daha güzel bir görünüm sağlamak ve orgazmı kolaylaştırarak... Devamı »

Op. Dr. Eser AYDOĞDU

Yüz estetiği uygulamalarının çeşitliliğinin artması, rutin halde uygulanması nedeniyle, artık dekolte estetiğide oldukça ön plana çıkmıştır. Ve yüzlerinde gençleşme gören kişiler boyun bölgelerinde de... Devamı »

Doç. Dr. Serdar NASIR

Estetik kulak operasyonunun istenilmesinin en sık amacı kepçe kulakları düzeltmektir. Yurt dışında bu operasyon genelde okul çağı öncesi yapılmaktadır. Ülkemizde bu çok yerleşmiş bir düşünce değildir.... Devamı »

Sayfa: 1 / Toplam 468 kayıt bulundu.
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
Sayfa: 1 / Toplam 37010 kayıt bulundu.
Lazer lipoliz ile gıdı estetiği

Lazer lipoliz ile gıdı estetiği

Sayfa: 1 / Toplam 1 kayıt bulundu.