x
Etiketler \ G \

gidi estetiği

Prof. Dr. Mustafa ŞENGEZER

Yirmili yaşlarda gıdı problemi olarak sadece yağ birikmesi kişiyi rahatsız edebilir. Eğer hızlı kilo alıp verme gibi bir durum varsa 30’lu yaşlardan sonra deride gevşeklik de kişiyi rahatsız etmeye başlayabilir.... Devamı »

Prof. Dr. Mustafa Adnan UZUNİSMAİL

Gıdı aldırma nedir: Yaşla ya da yapısal olarak çene altınızdan başlayarak boyun bölgenizde yağ birikimi olur, tükürük bezleriniz sarkar, enine çizgilenmelere ve lekelere boynunuzu tamamen saran platisma... Devamı »

Op. Dr. Çağrı SADE

Anatomik yapı, yaş alma, yer çekimi etkisi, cildin bollaşması, boyundaki kasların gevşemesi ve yağ dokusunun sarkması sonucu gıdı ve boyunda deformasyon oluşur. Kilo almaya bağlı olarak birikmenin göründüğü... Devamı »

Op. Dr. Tamer ŞAKRAK

Boyun Germe (neck lift) Nedir ? Boyun bölgesinde oluşan deformasyonlarda, yüzdeki faktörlerin bir çoğu geçerlidir. Yaşlanma, cilt yapısı, yerçekimi ve sigara kullanımı en önemli faktörler arasında sayılabilir. Klasik... Devamı »

Prof. Dr. Hüseyin BORMAN

Halk arasında ‘gıdı’ olarak tariflenen bölge olan boyun ön tarafı ve çene altındaki şişkin alan birçok kişinin hoşlanmadığı bir oluşumdur. Genellikle şişmanlama, sonrasında zayıflama yaşlanma sonrasında... Devamı »

Op. Dr. Serhat PARTALCI

Göğsünüzden süt geliyorsa, adet düzensizliğiniz varsa bunu mutlaka önemsemelisiniz! Meme uçlarından gelen uygunsuz sıvılar; kadınlık hormonu östrojen fazlalığından, ilaçlardan, stresten, beyin lezyonlarından,... Devamı »

Op. Dr. Aysun BÖLÜKBAŞI MAMAK

Bir çoğumuz alın çizgilerimizden ya da gıdımızın görünmesinden şikayet eder, estetik doktorlarının kapısını çalarız. Aslında aynada gördüklerimiz gerçek mi? Ya da kendimizi doğru değerlendirebiliyor muyuz? Çoğu... Devamı »

Dt. Songül MİRZAOĞLU

Sosyal ilişkiler üzerine yapılan araştırmalar, yeni tanışılan kişinin imajının ilk beş saniye içinde oluştuğunu gösteriyor. Bu beş saniyede ise gülüş ve gözler imajın oluşumunda belirleyici konumda. Gözler... Devamı »

Op. Dr. Mete AKSU

Omuz ile dirsek arasındaki bölümdeki yağ artısı ve buna sekonder gelişen sarkık görüntü liposuction veya lazer liposuction ameliyatıyla kolaylıkla, izsiz bir şekilde giderilebilir. Liposuction veya lazer... Devamı »

Op. Dr. Fatih DAĞDELEN

Sınır tanımayan estetik cerrahi ve gelişmiş anestezi uygulamarının sonucu olarak artık aynı seansta birden fazla ameliyatı olabilirsiniz.Örnek vermek gerekirse Yani burnunuzdan şikayetiniz var ve aynı... Devamı »

Prof. Dr. Ali GÜRLEK

Kaşlar insan yüzündeki çok önemli yapılardır. Bakışlarımızı, mimiklerimizi dolayısı ile yüzümüzün ifadesini doğrudan etkiler ve yönlendirirler. Farklı kaş şekilleri yüze sinirli, yorgun, mutlu, üzgün,... Devamı »

Uzm. Dr. Elif Ebru GÜNER

Botoks,sinirlerden kaslara giden iletiyi geçici olarak durdurarak etki göstermektedir. Böylece enjekte edildiği bölgedeki kasların hareketleri engellenerek bu kasların hareketleri sonucu oluşan kırışıklıkları... Devamı »

Op. Dr. Muhammet ERKAN

Estetik Burun Ameliyatı Burun insan için çok önemli bir organdır…Fonksiyonel ve estetik önemi olan bir yapı..Yüzün tam ortasındaki konumuyla stratejik bir yerde konumlanmıştır. Kişiye bakıldığı zaman... Devamı »

Op. Dr. AYŞE BARUTÇU

Hemen hemen hepimiz yüzümüzde veya vücudumuzda bir yerleri beğenmeyiz. Ünlü mankenlere, sanatçılara bile sorulsa –ve samimi olarak cevaplasalar- sevmedikleri ya da değişmesini istedikleri bir yerleri vardır... Devamı »

Op. Dr. Özcan ÜLGEN

Estetik ameliyat olmadan önce buna psikolojik olarak hazır olmalısınız; çünkü bedeninizde -çoğu zaman geri dönüşü olmayan yada çok zor olan- bir değişiklik yapmak üzeresiniz. Estetik ameliyatı sadece... Devamı »

Dt. Aslan Murat İSPİR

Estetik anlayışı kişiden kişiye ve yaşadığımız zamana göredeğişir. Eskiden altın dişler çok revaçtaydı;oysa şimdi kimse altın dişlerle gülümsemek istemez. Belki yarın bir gün de bugünkü düşünceler birçoğumuz... Devamı »

Op. Dr. Tuğrul KİHTİR

Genital bölgenin estetik amaçlı girişimleri değişik nedenlerle yapılır. Bu girişimler; oluşmuş sağlık sorunlarını düzeltmek, daha güzel bir görünüm sağlamak ve orgazmı kolaylaştırarak... Devamı »

Op. Dr. Eser AYDOĞDU

Yüz estetiği uygulamalarının çeşitliliğinin artması, rutin halde uygulanması nedeniyle, artık dekolte estetiğide oldukça ön plana çıkmıştır. Ve yüzlerinde gençleşme gören kişiler boyun bölgelerinde de... Devamı »

Doç. Dr. Serdar NASIR

Estetik kulak operasyonunun istenilmesinin en sık amacı kepçe kulakları düzeltmektir. Yurt dışında bu operasyon genelde okul çağı öncesi yapılmaktadır. Ülkemizde bu çok yerleşmiş bir düşünce değildir.... Devamı »

Doç. Dr. Fatih UYGUR

Sarkmış ve torbalanmış göz kapaklarının düzeltilmesi amacıyla uygulanan ameliyattır. Uygulanan işlem Bleferoplasti operasyonu olarak adlandırılmaktadır. Üst göz kapağı için yapılan blefaroplastide,... Devamı »

Sayfa: 1 / Toplam 494 kayıt bulundu.
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
Sayfa: 1 / Toplam 37118 kayıt bulundu.
Lazer lipoliz ile gıdı estetiği

Lazer lipoliz ile gıdı estetiği

Sayfa: 1 / Toplam 1 kayıt bulundu.