x
Etiketler \ G \

genital bölgede sivilce

Op. Dr. Ümmügülsüm SOYTÜRK KOÇ

Genital bölge estetiği laser ve cerrahi tedavi yöntemleri kullanılarak uygulanabilir. Yara iyileşmesinin hızlı olması nedeniyle diğer estetik operasyonlarla beraber uygulanabilir. Labioplasti ve vajinoplasti... Devamı »

Uzm. Dr. Betül ERDEMİR

GENİTAL BÖLGE ESTETİĞİ Genital estetik ile ilgili uygulamalar tüm dünyada ve bizim ülkemizde her geçen gün yaygınlaşmaktadır.Bu amaçla yapılan işlemler ; A)Dış genital organlarda yapılan estetik... Devamı »

Op. Dr. İlkay HÜTHÜT

Modern zamanlardan konuşurluluğu ve önemi hızla artan bir yaklaşımdır genital bölgenin estetik sorunları ve çözüm biçimleri. Yıllarca ayıp ya da günah kavramlarının ardında gizlenen, göz ardı edilen ve... Devamı »

Prof. Dr. Ümit TÜRSEN

Genital bölgenin temizliğindeki yanlışlar, doğurganlığı da tehlikeye atabilir. Temizlik, kadın hastalıklarının önlenmesinde en önemli etkenlerin başında geliyor. Bilinçsiz uygulamalar enfeksiyona zemin... Devamı »

Op. Dr. Birdal TOSYALI ÇETİNOL

Dış genital bölge, üreme çağındaki kadınlarda sorunların nispeten sık görüldüğü bir bölgedir. Bölge yapı itibarıyla ciltle kaplı olmasına karşın diğer cilt bölgelerinde görülmeyen özel bazı sorunların... Devamı »

Op. Dr. Defne ERKARA

Sorun sadece dış güzellik değil bazen vücudumuzda gizlediğimiz bölgelerimizde de estetik problemler olabilir. Genital bölgeden bahsediyorum. Artık bir çok bayan için genital bölge problemlerine de çözüm... Devamı »

Op. Dr. Korkut ARSLAN

Lazerle Genital Bölge Renk Açma – Beyazlatma Dış genital alana vulva adı verilmektedir. Vulva zamanla yaşa ve hormonel değişimlere bağlı olarak koyulaşabilir. Kadınların pek çoğu gebelik sırasında değişen... Devamı »

Op. Dr. Mustafa TORGAÇ

Vulva denilen dış genital bölgede; ilerleyen yaş, hormonal nedenler, gebelik,doğum kontrol hapı kullanımı,polikistik over sendromu,genetik yatkınlık,cilt hastalıkları,genital bölge epilasyonu,ağda gibi... Devamı »

Dr. Yasemin SAVAŞ

Vajina estetiği son yıllara kadar tabu olarak görülürken geliştirilen yeni ağrısız, izsiz uygulamalar sayesinde yaygınlaşmaya başladı. Gebelik ve doğumun yol açtığı veya menopoz sonucu ortaya çıkan vajina... Devamı »

Sayfa: 1 / Toplam 9 kayıt bulundu.
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
Sayfa: 1 / Toplam 5865 kayıt bulundu.