x
Etiketler \ E \

epilepside lazer epilasyon

Op. Dr. Nezail DEMİRCİLER

Son sistem lazer epilasyon kliniğimizde 4 mevsim uygulanabilmektedir. Soprano acıyı ortadan kaldıran, konforlu son teknoloji diode lazer sistemidir. Patentli Ütüleme Epilasyon Teknolojisi, aynı zamanda... Devamı »

Uzm. Dr. Mukaddes ÖZCAN

Vücut kılları erkek ve kadınlar için estetik anlayışına bağlı olarak bir sorun oluşturabiliyor. Bu konuda kullanılan pek çok yöntem bulunuyor. Bunların çoğunun geçici olmasına karşın epilasyon, kalıcı... Devamı »

Op. Dr. Oğuz KILIÇ

Hem kadınlar hem de erkekler, günümüz dünyasında, istenmeyen tüylerden ve kıllardan kurtulmak için lazer epilasyon tekniklerine yönelmektedir. Gerçekten de, istenmeyen tüylerden ve kıllardan en etkili... Devamı »

Uzm. Dr. Ahu ÖZBİLEN

Lazer sistemlerinin etki mekanizması nedir? Lazer sistemlerilerinde amaç, kıl kökünde kalıcı hasar yaparken çevredeki deriye hasar vermemektir. Lazer enerjisi derinin altındaki kıl köküne ulaşır. Kıl... Devamı »

Dr. Özgül AKDEMİR ERDEM

Aşırı ve istenmeyen tüy ve kıllar Türkiye’de olduğu gibi tüm dünyada bir çok insan için can sıkıcı, utanç verici ve yıllarca süregelen önemli bir sorundur. Öyleki bu durum insanların sosyal ve mesleki... Devamı »

Op. Dr. Mehmet ÇELİK

Lazer Epilasyonda Etki Mekanizması Nedir? Lazer ve ışık sistemleri kıl kökünü tahrip etmektedirler. Burada amaç, kıl kökünde kalıcı hasar yaparken çevredeki deriye hasar vermemektir. Lazer enerjisi... Devamı »

Doç. Dr. Zühtü DEMİR

MeDioStar NeXT: Güçlü, Hızlı, Acısız Alexandrite’dan daha hızlı ve daha konforlu… Nd:YAG lazerden daha etkili… Diode lazerden daha etkili… Son Jenerasyon Hibrit Lazer Teknolojisi… 800 – 950 nm, 210 J/cm2,... Devamı »

Dr. Servet KARAYÜN

Lazer, tek dalga boylu yoğunlaştırılmış ışık olarak tarif edilebilir. Belirli dalga boylarındaki lazer ışınları koyu renkli maddeler tarafından absorbe edilerek ısı enerjisine dönüştürülürler. Bu enerji... Devamı »

Op. Dr. Melike ERDİM

Kıl kökünün gelişimi 3 farklı fazdan oluşur. Vücutta kıl kökleri bu gelişim fazlarını farklı dönemlerde yaşar. Lazer ışınları özellikle büyüme fazındaki (anagen) kıl kökleri üzerinde etkili olmaktadır.... Devamı »

Op. Dr. Sadullah KARUN

Lazer tek ışık tipinin ve çok hızlı olarak oluşturulmuş şeklidir. Birçok lazer cihazı ayrı renk ve dalga boyunda ışın üretir.Bu nadenle her lazerin etkisi aynı değildir.Farklı alanlarda kullanılırlar.Aynı... Devamı »

Uzm. Dr. Nezih KARACA

Lazer Ve Işık Sistemlerinin Etki Mekanizması Nedir? Lazer ve ışık sistemleri kıl kökünü tahrip etmektedirler. Burada amaç, kıl kökünde kalıcı hasar yaparken çevredeki deriye hasar vermemektir. Lazer... Devamı »

Uzm. Dr. Fatma YILDIZ

Lazer ve Ipl ile epilasyon uygulamalarında temel prensip; selektif fototermolizdir. Selektif fototermoliz; verilen ışık enerjisinin hedef kromofor olan melanin tarafından emilmesi ve ısıya dönüştürülmesi... Devamı »

Uzm. Dr. Esin BARAK

Hem kadın hem de erkeklerde istenmeyen tüyler, kozmetik sorunun yanı sıra batıklara, kıl kökü iltihaplarına yol açabilmekte, hayat kalitesini kötü yönde etkilemektedir. Bu sorunlara çözüm olarak kullanılan... Devamı »

Op. Dr. Eser AYDOĞDU

Aslında lazer epilasyonun bilinen bir zararı yok. Ama yine de hamilelikte tavsiye etmiyoruz. Gebelikte lazer ışınlarının zararlı olduğunu ortaya koyan herhangi bir kanıt veya araştırma yoktur. Ancak... Devamı »

Op. Dr. Eser AYDOĞDU

Lazer Epilasyon Kliniğimizde; Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı kontrolünde Cynosure Alexandrite Lazer cihazı kullanılmaktadır. Lazer epilasyon için en iyi cihaz kullanılsa bile cihazın kullanılış tekniği,... Devamı »

Uzm. Dr. Aynur KETENE

Tüylerin yok edilmesinde en etkili yöntem lazer epilasyondur.İlerleyen teknoloji pek çok lazer cihazını da beraberinde getirmiştir. ALEXANDRİTE, DİOD vs. Diod lazer, jel kullanarak ve cilde temas ettirilerek... Devamı »

Op. Dr. Berker BÜYÜKGÜRAL

Lazer epilasyon günümüz için en modern epilasyon yöntemidir. Lazer epilasyonda önemli olan ışığın dalga boyudur. Işın kıl köküne etki etmektedir. Işık enerjisi ısı enerjisine dönüşür ve kıl kökü kalıcı... Devamı »

Uzm. Dr. Hande ULUSAL

Yaz ayları`nın yaklaşmasıyla birlikte istenmeyen tüylerden kurtulup, bütün bir yaz boyunca rahat etmek için lazer epilasyon yaptırmak isteyen bayanların sayısı günden güne artıyor. Yaz Geliyor, İstenmeyen... Devamı »

Uzm. Dr. Fatma YILDIZ

-Cildinizi UV ışınlarından koruyunuz (güneşlenmeyin ve solaryuma girmeyin). -En az iki hafta güneşe çıktığınızda güneş koruyucu krem kullanınız. -24 saat boyunca lazer uygulanan bölgeyi kaşımayın,... Devamı »

Dr. Zafer GÖKDEMİR

Lazer nasıl etki göstermektedir Lazer epilasyonda, seçici fototermoliz denilen yöntem kullanılmaktadır. Bu yöntemde uygulama alanına kıl köklerini yok etmeye yetecek, ancak çevredeki dokuya zarar vermeyecek... Devamı »

Sayfa: 1 / Toplam 21 kayıt bulundu.
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
Sayfa: 1 / Toplam 2132 kayıt bulundu.