x
Etiketler \ D \

diyastolik disfonksiyon

Uzm. Psk. Gökhan GÖKSU

Erektil Disfonksiyon: Erektil disfonksiyon kişinin cinsel hayatının aktif hale gelmesiyle beraber, ya da uzun bir süre kötü bir cinsel deneyim yaşamamış olmasına ve bu konuda tatmin edici bir geçmişi... Devamı »

Op. Dr. Nesrin KALELİOĞLU

Kadın yaşamının tüm basamaklarında cinsellik ve onunla ilgili problemler gündeme gelebilir. Puberte ile başlayan bu süreç menopoz ve sonrası dönemle devam eder. Çiftlerin %50, kadınların %60 ve... Devamı »

Prof. Dr. Murat DAYANÇ

DİSFONKSİYONEL İŞEME (İŞEME FONKSİYON BOZUKLUĞU) NEDİR? Tuvalet eğitimi döneminde, nörolojik olarak normal bazı çocuklarda yanlış edinilmiş işeme alışkanlıkları neticesinde ortaya çıkan işeme... Devamı »

Uzm. Dr. M. Savaş İLBASMIŞ

~~Östaki tüp disfonksiyonu (ÖTD) hızlı atmosferik basınç değişimlerinde orta kulak basıncının eşitlenememesi sonucunda kulak tıkanıklığı oluşması durumudur. Bu sorun kimi insanlarda uçak yolculuğu yapmayı... Devamı »

Uzm. Dr. Aytül GÜRBÜZ TÜKEL

Tanım Sürekli olarak ya da yineleyici bir biçimde, yeterli bir ereksiyon sağlayamama ya da cinsel etkinlik bitene dek bunu sürdürememeye erektil disfonksiyon denir. Erektil... Devamı »

Uzm. Psk. Şahin UÇAR

Erektil Disfonksiyon, cinsel birleşme için ereksiyon olamama veya ereksiyonu devam ettirememe olarak tanımlanır. Fiziksel sorunlardan kaynaklanabileceği gibi psikolojik sorunlardan da kaynaklanabilir.... Devamı »

Op. Dr. Tanju CENGİZ

ED,erkeğin cinsel ilişki için sürekli veya yinelenen yeterli penil ereksiyonu en az 3 ay süreyle oluşturamaması ve/veya sürdürememesi durumudur.Özellikle yaşlanma sürecinde... Devamı »

Sayfa: 1 / Toplam 7 kayıt bulundu.
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
Sayfa: 1 / Toplam 634 kayıt bulundu.