x
Etiketler \ D \

diş büyütme

Prof. Dr. Ali GÜRLEK

Kadınlığı simgeleyen en önemli organlardan birisi memedir. Doğal olarak, estetik olarak güzel görünümlü göğüslere sahip olmak ister her kadın. Fakat göğüslerin tek ya da çift taraflı gelişme geriliği,... Devamı »

Doç. Dr. Erdem GÜVEN

Göğüs Büyütme yani Meme Büyütme Ameliyatımeme dokusu altında oluşturulan boşluğa silikon implant (protez) yerleştirilmesi sonucu memenin hacim ve şekil olarak daha büyük ve estetik hale getirilmesi işlemidir.... Devamı »

Prof. Dr. Cengiz AÇIKEL

Meme Büyütme Meme büyütme (Göğüs Büyütme – Meme Protezi, Silikon Meme Estetiği)küçük boyutlu bir memenin -meme dokusu altında oluşturulan cebe silikon protez yerleştirilerek- büyütülmesi işlemidir.... Devamı »

Doç. Dr. Aydın GÖZÜ

Kadında fizik yapının önemli bir unsuru olan memelerin doğumsal ya da gelişimsel sorunlarına yönelik olarak girişimler yaygın olarak uygulanmaktadır. Amaç meme işlevlerini (meme başı duyusu, süt verme)... Devamı »

Op. Dr. Altuğhan Cahit VURAL

Meme büyütme ameliyatları meme dokusunun doğuştan yokluğu, gelişim sürecinde yeterli düzeye ulaşmaması veya başka bir sebeple dokunun kaybedilmesi gibi durumlarda uygulanabilir.Meme dokusunun istenilen... Devamı »

Op. Dr. Belma ŞAHİN

Meme büyütme ameliyatlarında amaç genellikle hastayı estetik görünümlü göğüslere kavuşturmaktır. Meme ye hangi estetik ameliyatların yapılması gerektiğine hastanın kendi başına karar vermesi zor olabilir... Devamı »

Prof. Dr. Arman ÇAĞDAŞ

Meme büyütme operasyonları küçük, gelişmemiş ya da doğumdan sonra dolgunluğunu kaybederek sarkmış memelerin büyütülmesi ve dikleştirilmesi için yapılan kozmetik bir cerrahi işelemdir. Gelişmemiş ya da... Devamı »

Op. Dr. İlkay HÜTHÜT

Memeler kadının beden görünümünde önemli bir yer tutmaktadır ve doğurganlığın simgesi olmuştur. Bir meme diğerinden daha küçüktür. Bu asimetri tüm kadınlarda vardır fakat asimetrinin derecesi kişiden kişiye... Devamı »

Op. Dr. Zekeriya KUL

Meme büyütme ameliyatı için günümüzde ispatlanmış, güvenli tek yöntem; silikon implant ile büyütme yöntemidir. Yağ enjeksiyonu şu an seçilmiş vakalarda kullandığımız bir yöntem olsa da benim şahsi düşüncem... Devamı »

Prof. Dr. Sıdıka KURUL

MEME BÜYÜTME : Bu protez benim için uygun mu? Göğüs çevresi 68-70 cm olan ,45 kgr ağırlığındaki genç bir bayanda en küçük sütyeni dahi dolduracak meme dokusu yoktur.Yani nerdeyse “memesi yoktur”. Oysa... Devamı »

Op. Dr. Oygar AYTEKİN

Her kadın dişiliğini simgeleyen güzel gögüslere sahip olmak ister. Ama ne var ki birçok bayan, göğüslerinin küçük olmasına bağlı sıkıntılar çekiyor ve gerek psikolojik gerekse sosyal dünyasında yaşadığı... Devamı »

Yrd. Doç. Dr. Tuncay TAŞ

Penis büyütme ameliyatları işe yarar mı? Yaygın kullanılan cerrahi prosedür penisin kasık kemiğine yapıştığı yerin kesilmesi ve torba ile penisin birleştiği yerdeki deri bandının alınmasını kapsar. Penis... Devamı »

Op. Dr. Çağrı SADE

Meme büyütme ameliyatlarında meme dokusunu taklit etmek amacıyla silikon protezler kullanılmaktadır. Meme dokusu veya kas altına yerleştirilen bu protezler yardımı ile, memede istenilen... Devamı »

Op. Dr. Özcan ÜLGEN

Meme büyütme ameliyatı düşünen kişinin atması gereken ilk adım plastik cerraha danışmaktır. Kişi arzulanan sonucun mükemmeliyet değil düzelme olduğunu akılda tutarak ameliyat sonrası daha iyi görünmek... Devamı »

Prof. Dr. Koray COŞKUNFIRAT

Memeler kadının beden görünümde fiziği tamamlayan yapılardır .Omuz genişliği, göğüs çevresi, bel ve kalça çevresi ölçümlerinde meme hacmi önemli bir yer tutar .Bu ölçümler içinde meme hacmi küçük olduğu... Devamı »

Op. Dr. Tahir Gökhan HAYTOĞLU

Meme büyütme nedir? Meme büyütme ameliyatı dünyada en sık yapılan ilk üç estetik ameliyattan biridir. Memenin şeklini, boyutunu ve hacmini değiştirmeyi amaçlar. Hasta memnuniyet oranlarının en yüksek... Devamı »

Op. Dr. Hüseyin KANDULU

Memeleri gelişimsel olarak yeterli hacme sahip olmayan veya doğum sonrası emzirmeye bağlı olarak küçülmüş ancak çok sarkmamış memeleri hacimli ve çekici görünüme kavuşturmanın günümüzde ki en güvenli ve... Devamı »

Op. Dr. Tamer Şakrak

Memelerin küçüklüğü; ya gelişimsel olarak meme dokusunun yetersizliği ya da emzirme sonrası meme dokusununsönmesi (involüsyon) sonucu gelişebilir. Güncel yaklaşımda göğüs büyütmenin en etkili yolu ‘Silikon... Devamı »

Prof. Dr. Suat Nazım ÇERKEŞ

Meme büyütme operasyonu meme dokusu altına yerleştirilen meme protezleri ile meme hacminin artırılmasıdır. Bu girişim yapısal olarak küçük memeler için ya da doğumdan sonra küçülmüş ve içi boşalmış memeler... Devamı »

Op. Dr. Mete AKSU

Poposu küçük veya sarkık kişilerde, kendi yağ dokusu veya popo protezleri ile poponun büyütülüp dikleştirilmesi işlemidir. Kliniğe poponuzla ilgili bir operasyon nedeniyle geldiğiniz zaman en son görüntünüzü... Devamı »

Sayfa: 1 / Toplam 735 kayıt bulundu.
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
Sayfa: 1 / Toplam 74666 kayıt bulundu.
Sayfa: 1 / Toplam 1 kayıt bulundu.