x
Etiketler \ D \

dansite değeri

Psk. Serap DUYGULU

İyi bilinen bir konuşmacı, seminerine 20 dolarlık bir banknotu göstererek başladı. 200 kişinin bulunduğu odaya, bu parayıkim ister diye sordu ve eller kalkmaya başladı. Ve konuşmacı; "Bu parayısizlerden... Devamı »

Psk. Manolya ÖZEK

DEĞER-SİZ HİSSEDİYORSAN.. Son zamanlarda ‘değersiz hissetme’ sözüne takılmış durumdayım. Hem danışanlarım, hem çevremdeki gözlemlerim bana bunu tekrar tekrar hatırlatıyor; ‘değersizleşme’, ‘değersiz hissetme’,... Devamı »

Dyt. Zeynep SUBAŞI

Kahve, kökboyasıgiller (Rubiaceae) familyasının Coffea cinsinde yer alan bir ağaç ve bu ağacın meyve çekirdeklerinin kavrulup öğütülmesi ile elde edilen tozun su ya da süt ile karıştırılmasıyla yapılan... Devamı »

Uzm. Dr. Orhan Sevinç CURA

Toplumumuzun en sık rastlanan kronik hastalıklarının ilk beşinden biri olan kansızlık-anemi aslında birazda bizlerin var ettiği bir durumdur.Oysa günlük gıdalarla demir alımını yeterli tutmak mümkündür... Devamı »

Uzm. Psk. Kürşad YÜCEL

ÖPMEK NEDİR BİLİYOR MUSUNUZ? SEVGİNİN,SAYGININ VE DEĞERİN KARŞI TARAFA AKTARILMA BİÇİMİDİR. VE EN ETKİN DUYGUSAL DÜŞÜNCENİN KARŞI TARAFA BEDENSEL TEPKİYLE AKTARIM BİÇİMİDİR. - KUNDAKDAKİ BEBEK OLUR... Devamı »

Prof. Dr. Mustafa ÖZDOĞAN

İngiliz Tıp Dergisi’nde yayınlanan çalışmaya göre sadece diyabet değil, prediyabetin de pankreas kanseri için bir risk faktörü olma olasılığı var. Pankreas kanseri, yüz güldürücü sonuçların çok fazla... Devamı »

Prof. Dr. Nusret ERDOĞAN

Servikal yayma (pap smear) nedir ve niçin yapılır? Servikal yayma, 1940'lardan bu yana rahim ağzı kanserinin ve kanser öncesi durumların saptanması için kullanılan bir tıbbi inceleme yöntemidir. Bu... Devamı »

Dyt. Gizem ŞEBER

Demir minerali yaşamımız için son derece önemli rolleri olan aynı zamanda en çok eksikliği ve eksikliğine bağlı sorunlarla karşı karşıya kaldığımız mineraldir. Kanda hemoglobin adı verilen maddenin üretiminde... Devamı »

Op. Dr. Murat ÜSTÜN

Bu rehberde obeziteyle mücadele etmek üzere geliştirilmiş ameliyatlar hakkında en sık sorulan soruları ve yanıtlarını bulabilirsiniz. Obezite Cerrahisi Ne Demektir? Aşırı kilolu hastaya kilo verdirmek... Devamı »

Sayfa: 1 / Toplam 9 kayıt bulundu.
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
Sayfa: 1 / Toplam 39231 kayıt bulundu.