x
Etiketler \ B \

burnum yanıyor

Op. Dr. Ali Rıza ÖREROĞLU

Mükemmel ve estetik bir burun aslında kişiye göre değişir. Herkese uygulanabilen tek bir mükemmel burun kalıbı yoktur. Çünkü mükemmel bir burun yüz şekli, yaş, etnik kökeni ve hatta kişiliğe bağlıdır.... Devamı »

Op. Dr. Cem ERDURAK

Estetik ameliyatahalkın bakışınasıl? Günümüzde burun estetiği global olarak çok yaygınlaştı ve ister istemez muhafazakar bir toplum olmamıza rağmen Türkiye’de de oran git gide artıyor. Özellikle Akdeniz,... Devamı »

Op. Dr. İlteriş Çağatay RUHİ

Burun yüzümüzün tam ortasında ve yüzümünüz en çıkıntılı noktasıdır. Diğer yapılarla olan oranı ilişkisi, uyumu yüzümüzüm ifadesini ve güzelliğini... Devamı »

Doç. Dr. Serdar BAYLANÇİÇEK

Burunu ikiye ayıran kıkırdak ve kemikten oluşan duvara septum adı verilir. Septum burunda herhangi bir tarafa doğru eğiklik yaparsa bu duruma septum deviyasyonu denir. Eğrilen duvar neticesinde burunda... Devamı »

Doç. Dr. Ferda Nihat KÖKSOY

ABSTRACT: The presence of certain defects in both cellular and humoral immunity after thermal injury has been established. Likewise, the translocation of enteric bacteria to the mesenteric lymph nodes... Devamı »

Sayfa: 1 / Toplam 5 kayıt bulundu.
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
Sayfa: 1 / Toplam 12935 kayıt bulundu.