x
Etiketler \ B \

bebek odası ne zaman ayrılmalı

Uzm. Dr. Ertuğrul GÜLER

Temel hedefimiz hem eşyalar hem odanın geneli ile ilgili olarak güvenli, kolay temizlenebilir ve gereksiz kalabalıktan olmayan bir oda düzenlenmesidir. Öncelikle güneş girmeyen, hava değişimi olmayan... Devamı »

Op. Dr. Serdar KOÇ

Daha önceden yumurtalık kananların da hasarlar meydana gelen anne adayların da uygulanmış olan tüp bebek tedavisi neredeyse yaşanan bütün kısırlık problemlerin de uygulanan bir tedavi şekli olmuştur.... Devamı »

Op. Dr. Numan BAYAZIT

Kanalların kapalı olması ve operasyonla açılmasının akılcı olmadığı durumlar,ciddi sperm problemleri,ileri yaşta unexplained infertilite tüp bebek gerektiren durumlardır.Hafif endometriosis,hafif sperm... Devamı »

Op. Dr. Nesrin KALELİOĞLU

Uzun süren tüp bebek tedavisi sonrasında, transferden sonraki 12 gün anne adayının en zor geçen günleridir. Uzun ve meşakatli sürecin sonunda bu test ile sevinecek veya üzüleceklerdir. Klasik tüp... Devamı »

Op. Dr. Ali Osman KOYUNCUOĞLU

Tüp bebek Çocuk sahibi olma hayali hayatımızınçoğu zaman içimizde yer eden en önemli hedefidir. Üreme dürtüsüile yaratılmış olan insanoğlu için bu konuda karşılaştığızorluk hayatında aşılması en önemli... Devamı »

Doç. Dr. Selman LAÇİN

Yardımcı üreme tekniklerikadın vücudunda üretilen yumurta hücrelerinin özel iğnelerle vücut dışına alınarak erkeğin spermi ile laboratuar ortamında döllenmesi ve elde edilen embriyo veya embriyoların kadın... Devamı »

Sayfa: 1 / Toplam 6 kayıt bulundu.
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
Sayfa: 1 / Toplam 22 kayıt bulundu.