x
Etiketler \ 5 \

5 yaşındaki çocuğuma sayıları nasıl öğretebilirim

Psk. Serap DUYGULU

5 YAŞ ÇOCUĞU GELİŞİM ÖZELLİKLERİ İlk çocukluk ya da erken çocukluk olarak tanımlanan çocukluk sürecinin belki de en güzel yaşı 5 yaş dönemidir. Sihirli yaş ya da altın yaş olarak da bilinen bu yaşta... Devamı »

Uzm. Pedagog Nilüfer EVGİN

5 YAŞINDAKİ ÇOCUĞUN GELİŞİMSEL ÖZELLİKLERİ VE DESTEKLENMESİ 5 Yaşındaki Bir Çocuğun Bilişsel Gelişim Özellikleri Nelerdir?             Herhangi bir nesne, durum ya da olaya dikkatini verebilir. Nesne,... Devamı »

Uzm. Dr. Gülperi PINARCIK

Dokuz aydan sonra çocuğun temel gıdası olmaktan çıkan anne sütü 2 yaşına dek anne için uygun olan bir zamanda kesilebilir. Bir yaşından sonra 13-14 aylık olan çocuğa, çatal kaşık kullanma alıştırmaları... Devamı »

Psk. Serap DUYGULU

Çocuklar bir yetişkin olmak üzere gelişimlerini tamamlarken farklı süreçler yaşarlar. İlk çocukluk evresi olarak bilinen 0-6 yaşlar, son çocukluk olarak 6-12 yaşlar ve ergenlik olarak bilinen 12-20 yaşlar... Devamı »

Psk. Serap DUYGULU

5-6 Yaş Çocuğu Gelişim Özellikleri Çocukluk ya da erken çocukluk olarak tanımlanan çocukluk sürecinin belki de en güzel dönemi 5-6 yaşlar olarak bilinen ilk çocukluk zamanıdır. Sihirli yaşlar olarak... Devamı »

Sayfa: 1 / Toplam 5 kayıt bulundu.
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
Sayfa: 1 / Toplam 205 kayıt bulundu.