x
Etiketler \   \

 histeroskopi sonrası hamilelik

Psk. Serap DUYGULU

Bir kadının en büyük hayali olan annelik, 9 aylık bir hamilelik döneminden sonra artık hayal olmaktan çıkıp gerçeğe dönüştüğünde eşlerin hayatında birçok şey de geri dönülemez biçimde değişir. Daha önce... Devamı »

Dyt. Sevgi Gökçen ERKÜN

Anne olmak, her kadının yaşamak istediği olağanüstü bir duygudur. Heyecanlı, fakat bir o kadar da zorlu geçen dokuz aylık sürecin sonunda dünyaya yeni bir birey getirmenin mutluluğu yaşanır. Peki, hamilelik... Devamı »

Op. Dr. Gülay BOZTOSUN

Annelik duygusunun tarifi olmayan duygulardan olduğunu biliyoruz ama bir o kadarda zahmetli ve çileli olduğunu da biliyoruz... Hamilelik sonrasında karındaki çatlaklar ve bacaklar, meme, kollar... Devamı »

Op. Dr. Semih HIZIROĞLU

Uterusun kas hücrelerinden köken alan iyi huylu tümörler myom olarak adlandırılır. Myomlar kadın üreme sisteminde en sık karşılaşılan tümörlerdir. Her 4-5 kadındanbirisindebüyükya da küçük bir myom... Devamı »

Uzm. Psk. Merve SARAÇOĞLU

Halk arasında lohusalık depresyonu olarak bilinen Postpartum Depresyon (PPD) doğumdan sonraki 2-8 hafta içinde ortaya çıkar. En az iki hafta süren PPD yaklaşık 4-6 ay içinde ortadan kalkar. Hamilelikte... Devamı »

Op. Dr. Gülay BOZTOSUN

Annelik duygusunun tarifi olmayan duygulardan olduğunu biliyoruz ama bir o kadarda zahmetli ve çileli olduğunu da biliyoruz... Hamilelik sonrasında karındaki çatlaklar ve bacaklar, meme, kollar gibi... Devamı »

Sayfa: 1 / Toplam 6 kayıt bulundu.
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
tarihinde cevapladı.  cevabı gör »
Sayfa: 1 / Toplam 2230 kayıt bulundu.