Dyt. Songül Kanımtürk, Ankara, Diyetisyen

Dyt. Songül Kanımtürk

Diyetisyen - Ankara

Sağlıklı Zayıflama, Menopoz Dönemi Beslenme Ve Diyet, Gebelik Dönemi Beslenmesi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Özgeçmiş

Dyt. Songül KANIMTÜRK, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nde başladığı lisans eğitimini 1987 yılında bölüm üçüncüsü olarak tamamlayarak Diyetisyen unvanı almıştır. Üniversite eğitimi sonrası 1 yıl devlet hastanesi diyetisyenliği yapmasının ardından bilim uzmanlığı yapmak üzere Hacettepe Üniversitesi'nde kendi bölümünde sınavlara girerek yüksek lisans eğitimine başlamıştır.

1992 yılında Ankara'da Diet Club adında sağlıklı zayıflama merkezini kurmuş olan Dyt. Songül KANIMTÜRK, 16 yıl aynı kurumda çalıştıktan sonra 2 yıl plastik cerrahi kliniğinde danışmanlık hizmeti vermiştir. 2010-2014 yılları arasında ise Centrum Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi'nde kadın, erkek, çocuk, gebe, emzikli beslenme ve özellikle sağlıklı zayıflama konusunda danışmanlık yapmıştır.

2015 yılından beri Ankara'da hizmet veren Diyet Club'ta çalışmalarını sürdüren Dyt. Songül KANIMTÜRK, uluslararası Beslenme ve Diyetetik Kongreleri ile Obezite Eğitim Sertifika programlarına katılmış olup kurs ve kongreleri halen yakından takip etmektedir. Ayrıca kendisi, 2015 yılı Şubat ayında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Anabilim Dalı'ndan lisansüstü derecesini almıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Dyt. Songül Kanımtürk kimdir , telefon numarası nedir?

Dyt. S Kanımtürk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dyt. Songül Kanımtürk için nasıl randevu alabilirim?

Dyt. S Kanımtürk şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dyt. Songül Kanımtürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dyt. Songül Kanımtürk Diyet Club bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dyt. Songül Kanımtürk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dyt. Songül Kanımtürk Diyetisyen, uzmanıdır. İnsülin direnci ve metabolik sendrom, Çocuk ve adölesanlarda beslenme, Beslenme planı, Beslenme takibi, Diyabet diyeti, Kilo alma diyetleri, Kilo verme diyetleri, Sağlıklı kilo alma, Zayıflama programı, Yeme bozukluklarına yönelik beslenme programları alanlarında hizmet veriyor ve Sağlıklı Zayıflama, Menopoz Dönemi Beslenme Ve Diyet, Gebelik Dönemi Beslenmesi, Doğum Sonrası Ve Emzikli Beslenmesi, Diyabet / Insulin Direnci Ve Diyet Tedavisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dyt. Songül Kanımtürk için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dyt. Songül Kanımtürk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dyt. Songül Kanımtürk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dyt. S Kanımtürk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dyt. Songül Kanımtürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dyt. S Kanımtürk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.