Bilecik Düşük (abortus) Doktorları

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku


Sayfa : 0/0 | Toplam 0 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Kimyasal gebeik

  Merhana hocam size yazmistim yine 1 ay once kimyasal gebelik yasadim ve simdi adetim 10 gun gecti normalmi

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Uzay YILDIRIM

  Op. Dr. Uzay YILDIRIM

  Test yaptırın...

 • Gen analiz sonucu

  Merhabalar, 2 adet düşük yaptıktan sonra yaptırdığımız testlerde aşağıdaki bulgulara rastlandı. diğer parametrelerde herhangi bir mutasyon saptanmadı. sadece bu ikisinde heterozigot mutasyona rastlanmış. yorumlayabilirseniz sevinirim. -mthfr a1298c heterozigot mutasyon -pai-1 4g/5g heteroz...

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Orhan ÖZEN

  Op. Dr. Orhan ÖZEN

  Merhaba. mthfr gen mutasyonu ve tekrarlayan düşükleri olan hastalarımıza düşük molekül ağırlıklı heparin(clexane) tedavisinin faydası olur. gebelik saptandığı zaman başlanıp, doğuma kadar devam eder. geçmiş olsun sağlıklı günler. .

 • Kan değeri

  Merhaba hocam. geçen hafta doktora gittik 5 haftalik gebelik var dedi. ultrasyonda kese göründü. yalnız kan testi yaptık bugün. 1.000 idi. bu çok düşük değil mi 5 haftalığa göre.

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Fatih ŞAHİN

  Op. Dr. Fatih ŞAHİN

  Hcg değeri 1500 üzerinde ise gs izleniyor..sizin sunucunuz uyumlu durmamaktadir.

 • Kimyasal gebelik ve düşük

  Merhaba, 31 ağustos tarihinde kimyasal gebelik teşhisim aynı gün düşükle sonuçlandı. kanamam sadece 4 gün çok yoğun oldu ve 5.gün bitti. bu kadar kısa sürmesi normal mi? içeride parça kalma ihtimali var mı? varsa nasıl tespit ediliyor? ayrıca tekrar ne zaman hamile kalabilirim?

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Derya AKSU

  Op. Dr. Derya AKSU

  Kimyasal geblikte parça yoktur, tek kanda az gebelik hormonun yükselmesi izlenir ve normal adet ile sonlanır. yani düşen parça yoktur.