Bilecik Dudak Estetiği Doktorları

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku


Sayfa : 0/0 | Toplam 0 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Dudak damak yarigi

  Merhabalar hocam benim bebegim dudak damak yarikli dünyaya gelecek ankara dayım figen hoca bunda iyi diyolar fakat sizin ameliyatlarinizi gördüm daha başarılı buldum çünkü burunda eğilim ve şekil bozukluğu kalmıyor sizinle görüşmek istiyorum nasıl irtibata gecebilirim.yardimci olursaniz sevinirim.

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Ethem GÜNEREN

  Prof. Dr. Ethem GÜNEREN

  Figen hnm en iyiysidir demilştim size cevabım ulaşmadı sanırım

 • Dudak dolgusu

  Merhabalar. ben dudak dolgusu yaptırmak istiyordum fakat uşak'ta yapan yerler var mı bilmiyorum. bi de fiyat öğrenmek istiyordum yardımcı olur musunuz?

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Berkan MERSA

  Doç. Dr. Berkan MERSA

  Bilmiyorum. ayrıca be sadece el cerrahisi yapıyorum

 • Dudak yamuklugu

  Hocam merhabalar. benim dogum sirasinda (vakumla )meydana gelen alt dudagimda yamukluk var. gulerken saga dogru kayiyor. bunun bir cozumu varmi

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Ayşe ÖZTÜRK

  Op. Dr. Ayşe ÖZTÜRK

  Merhaba.sorunuza cevap verebilmem için sizi görmem gerekir.0533 511 73 78 no lu telefona dudağinizin resmini gönderin.

 • Genital bolge

  Doktor hanim iyi günler. benim ic dudaklarım dış dudaklarımdan daha önde. bu durumu doktora göstermiştim. önemli bir şey yok bu senin anatomik yapın dedi. aslinda bu olay beni rahatsız etmiyor ama ilerideki eşim bu olaydan hoşnut olur mu diye hep şüphe ediyorum. size sormak istediğim iç dudakları dı...

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Fadime DEMİRCAN

  Op. Dr. Fadime DEMİRCAN

  Elif bu senin anatomik yapın, kişiden kişiye genital bölgenin anatomisi farklılık gösterir. tabiiki o şekilde olan çok hastam var. sağlıkla ilgili bir sorun değil bu. estetik anlamda seni rahatsız etmeye devam ederse o bölgeyi küçültmeye yönelik ameliyatlarımız mevcut, ona göre başvurursun.