Dt. Sevgin Şen, Bursa, Diş Hekimi

Dt. Sevgin Şen

Diş Hekimi - Bursa

Gülüş Tasarımı, Laminate, Porselen Laminalar

Randevu Al 0 (850) 811 66 87Soru Sor

Özgeçmiş

Dt. Sevgin ŞEN, Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır. 

Gülüş Tasarımıkonsepti ile diş hekimliğinde estetik ve kozmetik tedaviler üzerine yoğunlaşmış, özellikle “Seramik ve Kompozit Laminate Veneer” konusunda kendisini geliştirmektedir. Bursa Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’nda yer alan kliniğinde hizmet veren Dt. Sevgin ŞEN, sağlıklı, estetik ve fonksiyonel ağız ve diş tedavileri uygulamaktadır. Dijital diş hekimliği ve dijital gülüş tasarımı ile İmplantoloji ve cerrahi diş tedavisi hizmetleri de sunmaktadır.

Dt. Sevgin ŞEN, İlgi alanlarına yönelik “Uygulamalı Temel İmplantoloji, All on 4 Konsepti, İleri İmplantoloji Teknikleri, Nobel Biocare Sempozyumu, İmplantolojide Modern Yollar” ve “Facial Aesthetics, Gülüş Tasarımında Porselen Lamina Teknikleri, GC Kompozit Lamina Teknikleri, Modern Ways Of Restoration Materials” konulu kurs ve sertifika programlarına katılmıştır.

Dt. Sevgin ŞEN, mesleki çalışmalarına Bursa'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.