Doktorun Adresi

Mimar Sinan, 02500 Gölbaşı/Adıyaman Province  Adıyaman
Adıyaman Gölbaşi Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Zeynel Sezgin Hakkında

Zeynel Sezgin Kimdir?

Dr. Zeynel Sezgin, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Zeynel Sezgin, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 26.03.2010)

Zeynel Sezgin Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Zeynel Sezgin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Zeynel Sezgin kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Z Sezgin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Zeynel Sezgin için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Z Sezgin şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Zeynel Sezgin ile anlaşmalı?
Zeynel Sezgin kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Zeynel Sezgin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Zeynel Sezgin Adıyaman Gölbaşi Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Zeynel Sezgin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Zeynel Sezgin Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Zeynel Sezgin için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Zeynel Sezgin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Zeynel Sezgin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Z Sezgin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Zeynel Sezgin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Z Sezgin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.