Doktorun Adresi

Üçeylül, 64600 Eşme/Uşak  Uşak
Uşak Eşme Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Şeref Dokçu Hakkında

Şeref Dokçu Kimdir?

Dr. Şeref Dokçu, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Şeref Dokçu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Şeref Dokçu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Şeref Dokçu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Şeref Dokçu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Dokçu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Şeref Dokçu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Dokçu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Şeref Dokçu ile anlaşmalı?
Şeref Dokçu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Şeref Dokçu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Şeref Dokçu Uşak Eşme Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Şeref Dokçu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Şeref Dokçu Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Dr. Şeref Dokçu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Şeref Dokçu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Şeref Dokçu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Dokçu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Şeref Dokçu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Dokçu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.