Dr. Sarenur Gökben

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nörolojisi - İzmir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Ege Ünv., Bornova/İzmir  İzmir
Ege Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sarenur Gökben Hakkında

Sarenur Gökben Kimdir?

Dr. Sarenur Gökben, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk Nörolojisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk Nörolojisi Sarenur Gökben, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Sarenur Gökben Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

u..mbunar
Zamanlama
İlgi
Ortam

5 yıllık epilepsi yolculuğumuz en son durağımız ve umut kapımız.. Onun yönlendirmesiyle cerrahpaşa da ameliyat t olduk ve nöbetsiz geçirdiğimiz şimdilik 3 ay inşallah bir ömür... 23-05-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Sarenur Gökben tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Sarenur Gökben kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Gökben ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Sarenur Gökben için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Gökben şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Sarenur Gökben ile anlaşmalı?
Sarenur Gökben kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Sarenur Gökben nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Sarenur Gökben Ege Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Sarenur Gökben hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Sarenur Gökben Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Nörolojisi uzmanıdır.

Dr. Sarenur Gökben için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Sarenur Gökben muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Sarenur Gökben hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Gökben ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Sarenur Gökben hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Gökben hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.