Dr. Psk. Obengül Ejder

Psikoloji - Adana

Çocuk - Ergen Psikolojisi, Kaygı, Sinir Hastalığı

Takvim talep et Değerlendir

Psikologun Adresi

Reşatbey Mah. Gaziapaş Cad. Bahribey Apt. Kat: 3 No: 5 (Kitapsan Üzeri)  Seyhan, Adana
Psk. Dan. Obengül EJDER Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Obengül Ejder Hakkında

Obengül Ejder Kimdir?

Dr. Psk. Obengül EJDER, 1973 yılında Zonguldak'ta doğmuştur. Lisans öncesi eğitimlerini tamamlamasının ardından 1990 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1997 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 2007- 2009 yılları arasında T.C. Sağlık Bakanlığı Aile Hekimliği Uyum Eğitimi Programı'nı tamamlamıştır. 2006 yılında Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü'nde özel öğrenci olarak lisansüstü eğitimine başlamış ve 2007 yılında bu eğitimini tamamlayarak yüksek lisans derecesini almıştır. 2010-2012 yılları arasında ise Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları Yöneticiliği eğitimini tamamlamıştır.

1997- 2008 yılları arasında Adana - Seyhan Belediyesi Kurum Hekimi ve Sağlık Müdürü olarak görev yapmıştır. 2004 yılında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Özel Aile Danışma Merkezi'nde hizmet vermeye başlamıştır ve buradaki görevine günümüzde de devam etmektedir. 2008-2009 yılları arasından 1 yıl süreyle Özel Metro Hastanesi'nde Başhekim Yardımcısı görevini üstlenmiştir. 2010 yılından 2013 yılına kadar Acıbadem Adana Hastanesi'nde Aile ve Evlilik Terapisti olarak hizmet vermiş olan Dr. Psk. Obengül EJDER, mesleki çalışmalarına Adana'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

İyi derecede İngilizce bilgisi olan Dr. Psk. Obengül EJDER, 2009 yılında JCI (Genç Liderler ve Girişimciler Derneği) TOYP “Türkiye’nin On Başarılı Genci“ yarışmasında Türkiye Birincisi seçilmiş Kasım 2010‘da Japonya’nın Osaka kentinde Dünya birinciliği için ülkesini temsil etmiştir. 

Diploma aldığı kurum
  • ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
  • ÇUKUROVA ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
  • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
  • Çocuk - Ergen Psikolojisi
  • Kaygı
  • Sinir Hastalığı
  • Stres
  • Sınav Kaygısı

Obengül Ejder Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Psk. Obengül Ejder tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Psk. Obengül Ejder kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Psk. O Ejder ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Psk. Obengül Ejder için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Psk. O Ejder şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Psk. Obengül Ejder nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Psk. Obengül Ejder Psk. Dan. Obengül EJDER Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Psk. Obengül Ejder hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Psk. Obengül Ejder Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Çocuk - Ergen Psikolojisi, Kaygı, Sinir Hastalığı, Stres, Sınav Kaygısı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Psk. Obengül Ejder için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Psk. Obengül Ejder muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Psk. Obengül Ejder hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Psk. O Ejder ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Psk. Obengül Ejder hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Psk. O Ejder hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.