Doktorun Adresi

Yeni, 42780 Kulu/Konya  Konya
Konya Kulu Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Onur Küçüktopçu Hakkında

Onur Küçüktopçu Kimdir?

Dr. Onur Küçüktopçu, Üroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Onur Küçüktopçu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • İstanbul Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 13.02.2015)

Onur Küçüktopçu Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ir..rak
Zamanlama
İlgi
Ortam

Allah razı olsun inşallah ömrü boyunca hem işinde başarılı ve özel hayatın da hep başarılı olup hep ilerler gerçek ten mükemmel bir doktor işini başarılı yapıp bir okadar da alçak gönüllü deneyim hastalarıyla hiç kırmadan güler yüzle ağırlayan bir doktor coook memnunum bunun kadar iyi bir doktorla ile rastlamadım tekrar basirilar diliyorum 28-04-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Onur Küçüktopçu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Onur Küçüktopçu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. O Küçüktopçu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Onur Küçüktopçu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. O Küçüktopçu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Onur Küçüktopçu ile anlaşmalı?
Onur Küçüktopçu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Onur Küçüktopçu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Onur Küçüktopçu Konya Kulu Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Onur Küçüktopçu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Onur Küçüktopçu Üroloji, uzmanıdır.

Dr. Onur Küçüktopçu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Onur Küçüktopçu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Onur Küçüktopçu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. O Küçüktopçu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Onur Küçüktopçu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. O Küçüktopçu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.