Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ali Öztürk, Çanakkale, Diş Hekimi

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ali Öztürk

Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) - Çanakkale

Genel Ortodonti, Lingual Ortodonti, Çene Kapanış Bozuklukları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Özgeçmiş

Yrd. Doç. Dr. Mehmet Ali ÖZTÜRK, 1986 yılında Çanakkale'de doğmuştur. Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini 2010 yılında başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır. İhtisasını ise, Erciyes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalında tamamladıktan sonra Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) Uzmanı olmuştur. 

Yrd. Doç. Dr. Mehmet Ali ÖZTÜRK, Çanakkale Merkez'de bulunan kendi özel muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ali Öztürk kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. Öğr. Üyesi M Öztürk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ali Öztürk için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi M Öztürk şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ali Öztürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ali Öztürk Diş Hekimi Doç. Mehmet Ali Öztürk Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ali Öztürk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ali Öztürk Diş Hekimi, ,Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) uzmanıdır. Ortodontik tedavi, Şeffaf braketler, Çene Eklem Tedavisi, Estetik diş hekimliği, Kanal tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Genel Ortodonti, Lingual Ortodonti, Çene Kapanış Bozuklukları, Çene Kırığı, Diş Teli hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ali Öztürk için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ali Öztürk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ali Öztürk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi M Öztürk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ali Öztürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi M Öztürk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.