Dr. Öğr. Üyesi Enver Mahir Gülcan, İstanbul, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Dr. Öğr. Üyesi Enver Mahir Gülcan

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme - İstanbul

İshal, Karın Ağrısı, Hepatit C

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres (2)

Büyükdere Cad. No: 40, 34457 Maslak  Sarıyer, İstanbul
Acıbadem Maslak Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Tekin Sok. No:8  Kadıköy, İstanbul
Acıbadem Kadıköy Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Enver Mahir Gülcan Kimdir?

Yrd. Doç. Dr. Enver Mahir GÜLCAN, 23 Haziran 1967 tarihinde doğmuştur. 1990 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde lisans eğitimini tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır.1992 -1996 yılları arasında Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi'nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ihtisas eğitimini ve 1997 - 1999 yılları arasında ise İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Anabilim Dalı Yan dal ihtisas eğitimini tamamlamıştır. 

1990 - 1992 yılları arasında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servis'inde pratisyen hekim olarak, 1999 - 2007 yılları arasında İstanbul Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Uzmanı olarak ve 2007 - 2012 yılları arasında ise Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Gastroenteroloji Uzmanı ve Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Bilim Dalı Başkanı olarak görev yapmıştır.

The Europen Society for Clinical Nutrition and Metabolism, Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Derneği, Klinik Enteral Parenteral Nütrisyon Derneği, Türk Gastoentereoloji Derneği, Türk Karaciğer Araştırmaları Derneği, Türk Pediatri Kurumu, Viral Hepatitle Savaşım Derneği ve Klinik Mikrobiyoloji Derneği gibi ulusal ve uluslararası derneklere üyeliği bulunan Yrd. Doç. Dr. Enver Mahir GÜLCAN, Acıbadem Maslak ve Acıbadem Kadıköy Hastanelerinde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL BAKIRKÖY DR. SADI KONUK EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 4
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

pil..iz

Cok iyi bir dr. 09-02-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Enver Mahir Gülcan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Ek besin olarak verilen çorbanın fazla miktarı zarar verir mi?

  5.5 ayını dolduran bebeğimize 3 gündür günde 1 öğün patates ve havuçla hazırlanan çorbadan veriyoruz. bu gün 100 cc kadar içmiş. doktoru 4-5 çay kaşığı vermemizi söylemişti. miktarın 4-5 çay kaşığından fazla olması bir sıkıntı yaratır mı? cevabınız için şimdiden teşekkür ederim...

  Doktor Cevabı:

  Dr. Öğr. Üyesi Enver Mahir Gülcan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Saç rengi

  Merhaba benim 15 aylık bir oğlum var beyaz saçı var 1, 2 tane bunun nedeni ne olabilir, herhangi bir gelişim bozuklugunun habercisi olabilir mi ,iştahsız bir çocuk, genetik diyenler var ama bu yaşta olması ilginç değil mi , değerli görüşlerinizi bekliyorum saygılar

  Doktor Cevabı:

  Dr. Öğr. Üyesi Enver Mahir Gülcan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.