Dr. Öğr. Üyesi Enver Mahir Gülcan, İstanbul, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Dr. Öğr. Üyesi Enver Mahir Gülcan

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme - İstanbul

İshal, Karın Ağrısı, Hepatit C

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi (2)

Büyükdere Cad. No: 40, 34457 Maslak  Sarıyer, İstanbul
Acıbadem Maslak Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Tekin Sok. No:8  Kadıköy, İstanbul
Acıbadem Kadıköy Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Enver Mahir Gülcan Hakkında

Enver Mahir Gülcan Kimdir?

Yrd. Doç. Dr. Enver Mahir GÜLCAN, 23 Haziran 1967 tarihinde doğmuştur. 1990 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde lisans eğitimini tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır.1992 -1996 yılları arasında Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi'nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ihtisas eğitimini ve 1997 - 1999 yılları arasında ise İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Anabilim Dalı Yan dal ihtisas eğitimini tamamlamıştır. 

1990 - 1992 yılları arasında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servis'inde pratisyen hekim olarak, 1999 - 2007 yılları arasında İstanbul Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Uzmanı olarak ve 2007 - 2012 yılları arasında ise Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Gastroenteroloji Uzmanı ve Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Bilim Dalı Başkanı olarak görev yapmıştır.

The Europen Society for Clinical Nutrition and Metabolism, Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Derneği, Klinik Enteral Parenteral Nütrisyon Derneği, Türk Gastoentereoloji Derneği, Türk Karaciğer Araştırmaları Derneği, Türk Pediatri Kurumu, Viral Hepatitle Savaşım Derneği ve Klinik Mikrobiyoloji Derneği gibi ulusal ve uluslararası derneklere üyeliği bulunan Yrd. Doç. Dr. Enver Mahir GÜLCAN, Acıbadem Maslak ve Acıbadem Kadıköy Hastanelerinde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL BAKIRKÖY DR. SADI KONUK EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 4
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

pil..iz

Cok iyi bir dr. 09-02-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Enver Mahir Gülcan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Ek besin olarak verilen çorbanın fazla miktarı zarar verir mi?

  5.5 ayını dolduran bebeğimize 3 gündür günde 1 öğün patates ve havuçla hazırlanan çorbadan veriyoruz. bu gün 100 cc kadar içmiş. doktoru 4-5 çay kaşığı vermemizi söylemişti. miktarın 4-5 çay kaşığından fazla olması bir sıkıntı yaratır mı? cevabınız için şimdiden teşekkür ederim...

  Doktor Cevabı:

  Dr. Öğr. Üyesi Enver Mahir Gülcan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Saç rengi

  Merhaba benim 15 aylık bir oğlum var beyaz saçı var 1, 2 tane bunun nedeni ne olabilir, herhangi bir gelişim bozuklugunun habercisi olabilir mi ,iştahsız bir çocuk, genetik diyenler var ama bu yaşta olması ilginç değil mi , değerli görüşlerinizi bekliyorum saygılar

  Doktor Cevabı:

  Dr. Öğr. Üyesi Enver Mahir Gülcan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Enver Mahir Gülcan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi E Gülcan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Enver Mahir Gülcan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi E Gülcan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Enver Mahir Gülcan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Enver Mahir Gülcan Acıbadem Maslak Hastanesi Acıbadem Kadıköy Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Enver Mahir Gülcan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Enver Mahir Gülcan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme uzmanıdır. Bt kolonoskopi, Çift-balon endoskopi, Gastrostomi, Fundoplikasyon - laparoskopik cerrahi, Laktoz tölerans testi alanlarında hizmet veriyor ve İshal, Karın Ağrısı, Hepatit C, Karaciğer Sirozu, Yakıcı Madde İçme (Korozif Özafajit, Yemek Borusu Yanığı) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Enver Mahir Gülcan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Enver Mahir Gülcan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Enver Mahir Gülcan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi E Gülcan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Enver Mahir Gülcan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi E Gülcan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.