Dr. Öğr. Üyesi Cenap Zeybek, İstanbul, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Dr. Öğr. Üyesi Cenap Zeybek

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi - İstanbul

Miyokardit (Kalp Kası İltihabı), Holter Testi, Kalp Anjiyosu (El Bileğinden)

Takvim talep et

Doktorun Adresi

Merkez Mahallesi, Çukurçeşme Cd. No:51, 34245 Gaziosmanpaşa/İstanbul  Gaziosmanpaşa, İstanbul
Istanbul Yeni Yüzyıl Űniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Cenap Zeybek Hakkında

Cenap Zeybek Kimdir?

Yrd.Doç. Dr. Cenap ZEYBEK, tıp eğitimini 1994 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1999 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında birçok kurumda görev yapmış olan Yrd. Doç. Dr. Cenap ZEYBEK, İstanbul Bağcılar'da bulunan Medicine Hospital'da hastalarına hizmet vermektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Cenap Zeybek kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi C Zeybek ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Cenap Zeybek için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi C Zeybek şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Cenap Zeybek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Cenap Zeybek Istanbul Yeni Yüzyıl Űniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Cenap Zeybek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Cenap Zeybek Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Kardiyolojisi uzmanıdır. Aort anevrizmalarında onarım ve kaldırma, Karotis ameliyatı, Aritmide ablasyon tedavisi, Karotis ultrasonu, Kalp kapakçığı tamiri, Tüberkülin deri testi(tdt), Bypass ameliyatı koroner arter bypass grefti, Perkütan komissürotomi, Koroner anjiyogram, Yüzeyel ekokardiyografi alanlarında hizmet veriyor ve Miyokardit (Kalp Kası İltihabı), Holter Testi, Kalp Anjiyosu (El Bileğinden), Kalp Anjiyosu (Koroner Anjiyografi), Kalp Deliği hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Cenap Zeybek için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Cenap Zeybek muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Cenap Zeybek hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi C Zeybek ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Cenap Zeybek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi C Zeybek hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.