Dr. Öğr. Üyesi A. Evren Delilbaşı, İstanbul, Diş Hekimi

Dr. Öğr. Üyesi A. Evren Delilbaşı

Diş Hekimi, Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği) - İstanbul

Ağız Kokusu (Halitosis), Sedasyonla Çocuk Diş Tedavisi, Diş Ağrısı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Diş Hekiminin Adresi

Dentway Diş Kliniği Bağdat caddesi No:404 **** Da:6 Suadiye/Kadıköy İSTANBUL Ağız ve Diş Sağlığı Bölümü Bağdat Cad. No.455 Suadiye / İSTANBUL  Kadıköy, İstanbul
Dentway Diş Kliniği / Ağız ve Diş Sağlığı Bölümü

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

A. Evren Delilbaşı Hakkında

A. Evren Delilbaşı Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi A. Evren Delilbaşı, Diş Hekimi ve Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği) alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği) A. Evren Delilbaşı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi A. Evren Delilbaşı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi A. Evren Delilbaşı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi A Delilbaşı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi A. Evren Delilbaşı için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi A Delilbaşı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi A. Evren Delilbaşı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi A. Evren Delilbaşı Dentway Diş Kliniği / Ağız ve Diş Sağlığı Bölümü bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi A. Evren Delilbaşı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi A. Evren Delilbaşı Diş Hekimi, ,Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği) uzmanıdır. Yer tutucular, Yer tutucu, Kanal tedavisi, Çocuk protezleri alanlarında hizmet veriyor ve Ağız Kokusu (Halitosis), Sedasyonla Çocuk Diş Tedavisi, Diş Ağrısı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi A. Evren Delilbaşı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi A. Evren Delilbaşı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi A. Evren Delilbaşı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi A Delilbaşı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi A. Evren Delilbaşı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi A Delilbaşı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.