Dr. Nihat Ergican, İzmir, Akupunktur

Dr. Nihat Ergican

Akupunktur - İzmir

Bel-Boyun-Eklem Ağrıları, Migren Ve Baş Ağrıları, Romatizmal Ağrılar

Takvim talep etDeğerlendir

Özgeçmiş

Dr. Nihat ERGİCAN, 1958 yılında İzmir'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1985 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Çin Halk Cumhuriyeti'nde Akupunktur, Paris'te ise, Mezoterapi eğitimi almıştır.

Evli ve iki çocuk babası olan Dr. Nihat ERGİCAN,  mesleki çalışmalarına İzmir'de bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Nihat Ergican kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. N Ergican ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Nihat Ergican için nasıl randevu alabilirim?

Dr. N Ergican şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Nihat Ergican nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Nihat Ergican İzmir Akupunktur bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Nihat Ergican hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Nihat Ergican Akupunktur, uzmanıdır. Ağrı Tedavileri, Akupunktur Tedavisi, Sigara bırakma alanlarında hizmet veriyor ve Bel-Boyun-Eklem Ağrıları, Migren Ve Baş Ağrıları, Romatizmal Ağrılar, Zayıflama Ve Kilo Problemleri, Sigarayı Bırakma hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Nihat Ergican için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Nihat Ergican muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Nihat Ergican hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. N Ergican ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Nihat Ergican hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. N Ergican hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.