Dr. Mustafa Mansur Tatlı, Ankara, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Dr. Mustafa Mansur Tatlı

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Neonatoloji - Ankara

Randevu Al Değerlendir

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mustafa Mansur Tatlı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mustafa Mansur Tatlı kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. M Tatlı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mustafa Mansur Tatlı için nasıl randevu alabilirim?

Dr. M Tatlı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mustafa Mansur Tatlı ile anlaşmalı?

Mustafa Mansur Tatlı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mustafa Mansur Tatlı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Mustafa Mansur Tatlı T.c. Sağ.bak. İzmir Kuzey Bölg.kamu Hast. Birl. Sağ. Bil.üni. Tepecik Eğit.arşt.has bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mustafa Mansur Tatlı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Mustafa Mansur Tatlı Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Neonatoloji uzmanıdır.

Dr. Mustafa Mansur Tatlı için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mustafa Mansur Tatlı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mustafa Mansur Tatlı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. M Tatlı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mustafa Mansur Tatlı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. M Tatlı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.