Dr. Metin Durandurdu

Dahiliye - İç Hastalıkları - Kırşehir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Kervansaray Mah., 2019. Sok D:1, 40200 Kırşehir Merkez/Kırşehir  Kırşehir
Sağlık Bakanlığı-Ahi Evran Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Metin Durandurdu Hakkında

Metin Durandurdu Kimdir?

Dr. Metin Durandurdu, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Metin Durandurdu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Metin Durandurdu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Metin Durandurdu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Metin Durandurdu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Durandurdu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Metin Durandurdu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Durandurdu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Metin Durandurdu ile anlaşmalı?
Metin Durandurdu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Metin Durandurdu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Metin Durandurdu Sağlık Bakanlığı-Ahi Evran Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Metin Durandurdu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Metin Durandurdu Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Metin Durandurdu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Metin Durandurdu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Metin Durandurdu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Durandurdu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Metin Durandurdu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Durandurdu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.