Dr. Hakan Demirdağ

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - İstanbul

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

E-5 Karayolu Üzeri, İçerenköy, Fatih Sultan Mehmet Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Kampüsü İçi, 34752 Ataşehir/İstanbul  İstanbul
T.c. S.b. İst. Anadolu Kuzey Kamu Hast. Birliği Sağlık Bilim. Ünv. İst. Ümraniye E. A. Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hakan Demirdağ Hakkında

Hakan Demirdağ Kimdir?

Dr. Hakan Demirdağ, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Gastroenteroloji Hakan Demirdağ, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakan Demirdağ Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 3)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

aretci..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Danışmaya acil yaptırmam gereken testi sordum onlarda bu doktora yonlendirdi özellikle cevaplar mi diye sorduğum halde olumlu cevap alınca hasta olmadığı bi anı bekleyip girdim ve son derece ters davrandı.Doktor olmak insanları tersleme hakkını vermez. 14-05-2019

ep..man

İlgi alaka yaklaşımı çok iyi teşekkürler 25-01-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hakan Demirdağ tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hakan Demirdağ kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Demirdağ ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Hakan Demirdağ için nasıl randevu alabilirim?
Dr. H Demirdağ şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hakan Demirdağ ile anlaşmalı?
Hakan Demirdağ kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Hakan Demirdağ nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Hakan Demirdağ T.c. S.b. İst. Anadolu Kuzey Kamu Hast. Birliği Sağlık Bilim. Ünv. İst. Ümraniye E. A. Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Hakan Demirdağ hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Hakan Demirdağ Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır.

Dr. Hakan Demirdağ için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hakan Demirdağ muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Hakan Demirdağ hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Demirdağ ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Hakan Demirdağ hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Demirdağ hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.