Doktorun Adresi

Yıldırım, Turgutlu Devlet Hst., 45400 Turgutlu/Manisa  Manisa
Manısa Turgutlu Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

egül..adis

Biz düşük göz kapağı amaliyatı olduk kesinlikle işinin uzmanı ve hastaya yaklaşımı mükemmel çok şanlıyız turgutlu da böyle bir doktora sahip olduğumuz için herkese tavsiye ederim 19-09-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Emrah Mat tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Emrah Mat kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. E Mat ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Emrah Mat için nasıl randevu alabilirim?
Dr. E Mat şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Emrah Mat ile anlaşmalı?
Emrah Mat kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Emrah Mat nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Emrah Mat Manısa Turgutlu Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Emrah Mat hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Emrah Mat Göz Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Emrah Mat için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Emrah Mat muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Emrah Mat hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. E Mat ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Emrah Mat hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. E Mat hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.