Doktorun Adresi

İsmetpaşa, Devlet Hst., 33440 Tarsus/Mersin  Mersin
Mersın Tarsus Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Deniz Çolak Hakkında

Deniz Çolak Kimdir?

Dr. Deniz Çolak, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Deniz Çolak, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Deniz Çolak Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Deniz Çolak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Deniz Çolak kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. D Çolak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Deniz Çolak için nasıl randevu alabilirim?
Dr. D Çolak şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Deniz Çolak ile anlaşmalı?
Deniz Çolak kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Deniz Çolak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Deniz Çolak Mersın Tarsus Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Deniz Çolak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Deniz Çolak Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Deniz Çolak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Deniz Çolak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Deniz Çolak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. D Çolak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Deniz Çolak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. D Çolak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.