Dr. Ayşe Hilal Elçi Sade, Şanlıurfa, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Dr. Ayşe Hilal Elçi Sade

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp - Şanlıurfa

Nöralterapi, Akupunktur, Ozon Tedavisi

Takvim talep etDeğerlendir

Özgeçmiş

Dr. Ayşe Hilal Elçi Sade, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. Aynı yıl mecburi hizmeti için Şanlıurfa'ya gelmiştir. Sağlık Ocağı Hekimliği, İl Sağlık Müdürlüğünde Reçete Denetleme, Kanser Tarama Birim Amirliği, Hastanede KETEM Hekimliği ve en son Aile Hekimliği yapmıştır.

2014 Yılında Nöralterapi eğitimleri almaya başlamış olan Dr. Ayşe Hilal Elçi Sade mesleki çalışmalarına şu an Urfa'da Holistik yani bütünsel, bedeni ruhen fiziken ve psikolojik olarak tam bir bütünsellik içinde tedavi etmeye devam etmektedir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ayşe Hilal Elçi Sade kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. A Elçi Sade ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ayşe Hilal Elçi Sade için nasıl randevu alabilirim?

Dr. A Elçi Sade şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Ayşe Hilal Elçi Sade nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Ayşe Hilal Elçi Sade Özel Klinik bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ayşe Hilal Elçi Sade hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Ayşe Hilal Elçi Sade Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp, uzmanıdır. Mezoterapi, Prp tedavisi, Ozon Tedavisi, Akupunktur Tedavisi, Detox, anti-aging, Biorezonans, saç mezoterapisi, Romatizmal Ağrılar, Prp-Cgf, Polikistik over (PCOS) alanlarında hizmet veriyor ve Nöralterapi, Akupunktur, Ozon Tedavisi, Obezite (Şişmanlık), Mezoterapi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Ayşe Hilal Elçi Sade için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ayşe Hilal Elçi Sade muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ayşe Hilal Elçi Sade hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. A Elçi Sade ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ayşe Hilal Elçi Sade hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. A Elçi Sade hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.