Dr. Akatlı Kürşad Özşahin

Aile Hekimliği - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Dadaloğlu Mah, 2591 Sok. 4/A, 01250 Dörtler/Yüreğir/Adana  Adana
Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve AraşžTırma Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Akatlı Kürşad Özşahin Hakkında

Akatlı Kürşad Özşahin Kimdir?

Dr. Akatlı Kürşad Özşahin, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Akatlı Kürşad Özşahin, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Akatlı Kürşad Özşahin Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Akatlı Kürşad Özşahin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Akatlı Kürşad Özşahin kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Özşahin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Akatlı Kürşad Özşahin için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Özşahin şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Akatlı Kürşad Özşahin ile anlaşmalı?
Akatlı Kürşad Özşahin kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Akatlı Kürşad Özşahin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Akatlı Kürşad Özşahin Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve AraşžTırma Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Akatlı Kürşad Özşahin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Akatlı Kürşad Özşahin Aile Hekimliği, uzmanıdır.

Dr. Akatlı Kürşad Özşahin için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Akatlı Kürşad Özşahin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Akatlı Kürşad Özşahin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Özşahin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Akatlı Kürşad Özşahin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Özşahin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.