Uzm. Dr.

Zülfiye Gök

Göz Hastalıkları - Bursa

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Pdt (Fotodinamik Tedavi), Astigmatizma, Retina Problemleri, Tonometre, OCT (Optik Koherens Tomografi), Keratektomi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

31 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Gözümde uçuşan siyah noktalarla ilgili.

  Doktor hanım merhaba, benim sol gözüm 0,50 sağ gözüm 0,75 miyop, fakat numaralar bu kadar düşük olmasına rağmen uzağı görmekte gerçekten çok zorlanıyorum bu normalmi? birde bu şikayetlerimle birlikte yani yaklaşık 1 yıldır özellikle beyaz bir noktaya baktığımda gözümde uçuşan siyah cisimler görüyoru... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Zülfiye Gök

  Uzm. Dr. Zülfiye Gök

  Göz önünde uçuşan siyah cisimcikler göz arkası sıvısının yapısının bozulması ile ilgili. bu şikayet çok önemli değil ayrıca tedavisi de yok . zaman içinde insanlar buna alışırlar ve şikayet de azalır. ancak gözlük takmanıza rağmen görme azlığı varsa ayrıntılı muayene olamanız gerekmektedir.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Zülfiye Gök tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.